9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 25 Червня, 2021

Пошук авто запчастин по VIN коду

 • VIN-код автомобіля є його ідентифікаційним номером — унікальним кодом, який складається з 17 символів. В VIN-коді зашифровано найменування автовиробника, характеристики автомобіля і дата його випуску.

  Ідентифікаційний номер зазвичай вибивається на нероз’ємних кузовних деталях, на самому шасі або на спеціальних табличках, які можуть розташовуватися в наступних місцях:

  • в отворі передньої водійських дверей (на самій рамі);
  • в спеціальному місці під лобовим склом (видно зовні машини);
  • на рамі під лобовим склом (видно при відкритому капоті);
  • на підлозі під переднім пасажирським сидінням;
  • на рульовій колонці;
  • на кріпленні радіатора.

  У технічному паспорті автомобіля та в страховому полісі завжди вказується VIN-код.

  Що можна дізнатися по ВІН-коду

  VIN-код пишеться арабськими цифрами та латинськими буквами. Перші три символи VIN говорять про географічну зону, країні, в якій вироблено даний транспортний засіб і про сам виробника.

  Наступні шість знаків містять в собі зашифровану інформацію, що описує транспортний засіб, відповідно до інженерної документації.

  Третя — вказівний, містить вісім символів, з яких останні чотири — цифри. Може містити в собі рік випуску авто, модельний ряд, і порядковий номер автомобіля.

  ВІН ніколи не містить наступні літери латинського алфавіту: «Q», «O» і «I», так як може виникнути їх плутанина з цифрами «0» і «1».

  Використання електронних каталогів запчастин

  Сучасний бізнес, пов’язаний з продажем запчастин, неможливий без використання електронних каталогів. З їх допомогою менеджер або продавець автомагазину здійснює підбір необхідної клієнту позиції. Підібрати запчастини ви можете за посиланням https://japan-cars.com.ua/pages/vin_zapros/.

  Існує безліч різних каталогів, як оригінальних, так і конкретних виробників, але все одно, на 100% гарантувати правильний підбір запчастини складно. По-перше, самі каталоги по деяких позиціях роблять відсилання до номера кузова. Якщо ви торгували запчастинами, то напевно зустрічали такі фрази, що описують деякі позиції при пошуку: «до номера шасі…», «починаючи з номера шасі…». Це і є відсилання до ВІН-коду автомобіля.

  Чим зручні програми пошуку запчастин по ВІН-коду

  Існує ще ряд моментів, що ускладнюють підбір тієї чи іншої запчастини, коли просто необхідно використовувати програми підбору запчастин по ВІН-коду. Наприклад, для конкретної позиції каталог може містити різні артикули, що відрізняються в залежності від року і навіть — конкретного місяця випуску автомобіля. Чи не кожен автовласник знає, в якому місяці був випущений його автомобіль, а деякі помиляються навіть з роком випуску.

  Точно так же каталог може відсилати і до регіону, для якого збирали авто, наприклад, «Для Східної Європи» або «Для арабських країн». У таких випадках точну інформацію може дати тільки програма для пошуку автозапчастин по ВІН-коду.

  Крім вказівок дивитися номер кузова, в деяких каталогах є можливість попереднього введення його VIN, після чого програма буде коригувати варіанти позицій, виключивши відсилання до номера шасі, році, місяця випуску, регіону і т.д. Точність підбору при цьому істотно збільшиться, а значить — скоротиться кількість повернень, що є показником професіоналізму менеджера або продавця.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Імпульс” працює над освоєнням виробництва пострілів ВОГ-17

  На Шосткинському казенному заводі "Імпульс" планують налагодити виробництво пострілів ВОГ-17.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Інститут монокристалів» НАН України за унікальними методами перевіряють якість лікарських засобів

  У Науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів» НАН України (м. Харків) за унікальними для України методами перевіряють якість вітчизняних і зарубіжних лікарських засобів. 

  В Україні проведуть аудит усіх водних ресурсів країни

  Президент України анонсував комплексний аудит всіх водних ресурсів країни.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС."Третє питання...

  У Запорізькій області на трасі Н-30 вперше за 70 років ремонтують міст через річку Куца Бердянка (фото)

  У Запорізькій області на дорозі державного значення Н-30 Василівка-Бердянськ (км126 + 860) стартували роботи з капремонту мосту через річку Куца Бердянка.

  Відновлення аеропорту в Кривому Розі планують закінчити до кінця 2022 року

  Відновлення міжнародного аеропорту в Кривому Розі, який побудований в 1978 році, планують завершити до кінця 2022 року.Передає Національний Промисловий...

  Компанія «Клівер» створює оптико-електронну станцію спостереження дальньої дії «Джура Оптикум»

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021», яка проходила в Києві з 15 по 18 червня, показали дослідний зразок оптико-електронної станції...

  Потреба у фінансуванні внутрішніх водних шляхів України за 5 років оцінюється в 7 мільярдів гривень

  Міністерство інфраструктури розробило і оприлюднило для громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету міністрів "Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього водного транспорту України на період...

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.Передає Національний Промисловий...

  Зараз читають

  В Україні проведуть аудит усіх водних ресурсів країни

  Президент України анонсував комплексний аудит всіх водних ресурсів країни.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українські десантники отримають сучасні шоломи для стрибків з парашутом

  Українські десантники, які досі стрибають у старих радянських шоломах, отримають новий вітчизняний шолом, що забезпечує такий же...

  Потреба у фінансуванні внутрішніх водних шляхів України за 5 років оцінюється в 7 мільярдів гривень

  Міністерство інфраструктури розробило і оприлюднило для громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету міністрів "Про схвалення Стратегії розвитку внутрішнього...

  У Києві обіцяють відремонтувати понад 60 об’єктів дорожньої інфраструктури до кінця літа

  До кінця серпня у Києві планують завершити ремонт Індустріального шляхопроводу і ще понад 60 об'єктів дорожньої інфраструктури,...