9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

Пошук авто запчастин по VIN коду

 • VIN-код автомобіля є його ідентифікаційним номером — унікальним кодом, який складається з 17 символів. В VIN-коді зашифровано найменування автовиробника, характеристики автомобіля і дата його випуску.

  Ідентифікаційний номер зазвичай вибивається на нероз’ємних кузовних деталях, на самому шасі або на спеціальних табличках, які можуть розташовуватися в наступних місцях:

  • в отворі передньої водійських дверей (на самій рамі);
  • в спеціальному місці під лобовим склом (видно зовні машини);
  • на рамі під лобовим склом (видно при відкритому капоті);
  • на підлозі під переднім пасажирським сидінням;
  • на рульовій колонці;
  • на кріпленні радіатора.

  У технічному паспорті автомобіля та в страховому полісі завжди вказується VIN-код.

  Що можна дізнатися по ВІН-коду

  VIN-код пишеться арабськими цифрами та латинськими буквами. Перші три символи VIN говорять про географічну зону, країні, в якій вироблено даний транспортний засіб і про сам виробника.

  Наступні шість знаків містять в собі зашифровану інформацію, що описує транспортний засіб, відповідно до інженерної документації.

  Третя — вказівний, містить вісім символів, з яких останні чотири — цифри. Може містити в собі рік випуску авто, модельний ряд, і порядковий номер автомобіля.

  ВІН ніколи не містить наступні літери латинського алфавіту: «Q», «O» і «I», так як може виникнути їх плутанина з цифрами «0» і «1».

  Використання електронних каталогів запчастин

  Сучасний бізнес, пов’язаний з продажем запчастин, неможливий без використання електронних каталогів. З їх допомогою менеджер або продавець автомагазину здійснює підбір необхідної клієнту позиції. Підібрати запчастини ви можете за посиланням https://japan-cars.com.ua/pages/vin_zapros/.

  Існує безліч різних каталогів, як оригінальних, так і конкретних виробників, але все одно, на 100% гарантувати правильний підбір запчастини складно. По-перше, самі каталоги по деяких позиціях роблять відсилання до номера кузова. Якщо ви торгували запчастинами, то напевно зустрічали такі фрази, що описують деякі позиції при пошуку: «до номера шасі…», «починаючи з номера шасі…». Це і є відсилання до ВІН-коду автомобіля.

  Чим зручні програми пошуку запчастин по ВІН-коду

  Існує ще ряд моментів, що ускладнюють підбір тієї чи іншої запчастини, коли просто необхідно використовувати програми підбору запчастин по ВІН-коду. Наприклад, для конкретної позиції каталог може містити різні артикули, що відрізняються в залежності від року і навіть — конкретного місяця випуску автомобіля. Чи не кожен автовласник знає, в якому місяці був випущений його автомобіль, а деякі помиляються навіть з роком випуску.

  Точно так же каталог може відсилати і до регіону, для якого збирали авто, наприклад, «Для Східної Європи» або «Для арабських країн». У таких випадках точну інформацію може дати тільки програма для пошуку автозапчастин по ВІН-коду.

  Крім вказівок дивитися номер кузова, в деяких каталогах є можливість попереднього введення його VIN, після чого програма буде коригувати варіанти позицій, виключивши відсилання до номера шасі, році, місяця випуску, регіону і т.д. Точність підбору при цьому істотно збільшиться, а значить — скоротиться кількість повернень, що є показником професіоналізму менеджера або продавця.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці...

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat...

  В Україні схвалили Концепцію науково-технічної космічної програми

  Кабмін України на черговому засіданні схвалив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки.

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....