9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Портал безкоштовних оголошень AXL – особливості та вигідні переваги

l6Zdk6Xb2TfGOwQ_c5TA1oH_rOnWx9q5j1n5fV_z4k7pa-HmPVrzA-TcwUrQmIqIqgqphJiP9-PVXWT5ryehubBw-Z0X7-bO7NPlP8_jT62VoNyFbgHULVgFbczxK1A4W4WjjYuEeN0ecN5vRUVBylQ1k9qb0HXQR0HmV14185j6ppu-lXHaFTZY1MPRgQ

Перенесення основної купівельної активності в мережу інтернет привело до появи великої кількості порталів оголошень, що фактично є маркетплейсами з дещо обмеженими функціональними можливостями. Безумовно, найпоширеніших з них на теренах України – одиниці. Але, як часто буває, здобувши популярність портали починають дещо «по споживацькому» ставитися до своїх клієнтів. Саме через помилки в клієнтській політиці зараз стрімко набирають обертів конкуренти. Одним з них є портал безкоштовних оголошень Axl.com.ua.

AXL онлайн – дошка оголошень, в якої дещо відрізняється функціонал. Крім того, ресурс допомагає при початковому залученні клієнтів. Відношення до користувачів, як продавців, так і покупців тут зовсім інше, ніж в інших.

Інтерфейс

blank

Портал безкоштовних оголошень AXL – чи корисний ресурс? Дошка безкоштовних оголошень AXL онлайн має класичний зовнішній вигляд для ресурсів аналогічного призначення. Багатосторінковий вебсайт-каталог з тематичними розділами, де продавці виставляють свої пропозиції. Формат ресурсу не передбачає вузької спеціалізації. Тут можна розмістити оголошення на будь-яку тематику (не заборонену на законодавчому рівні), починаючи від реалізації будівельних матеріалів до дитячих речей та оргтехніки.

При цьому для реєстрації продавця не потрібно вказувати велику кількість конфіденційної інформації. Кількість та тип особистих даних обмежується необхідним мінімум для забезпечення захисту покупця від шахрайських дій. Так само, не відбувається і передача будь-яких даних по об’ємах реалізованого товару та отриманого прибутку в податкові органи. Оплата податків цілком на совісті продавця.

Однією з особливостей інтерфейсу, що допомагає якнайшвидше знайти та купити товар – є досконала система пошуку. За її допомогою можна задати пошук як по назві, так і по характеристиках: колір, потужність, об’єм тощо.

Основні переваги ALX

3IGjIhlOuf5MinJPG7jjYtCYOh42Abq7F282QzE47HM-Kenj58kPHd6RO55wtJA1b8W_9OK1hozkdS7phSj7CRAuo6VeJoRb_dyweZT_lzdV15OUtlAVSH6_hrfglWfOP4oASjGbx2XG6bBCcANTOitaFK58KPK0vEvp1U2fmmqDjVSUf9AXfHIGajGGSA

Завдяки добре продуманій стратегії розвитку адміністрація ALX досить інтенсивно залучає клієнтів. Однією з основних є можливість створити привабливі та інформативні безкоштовні оголошення завдяки наступним особливостям:

  • простий, але функціональній інтуїтивно зрозумілий інтерфейс створення оголошення;
  • широкий асортимент категорій, кожну з яких можна додатково розділити на декілька розділів у залежності від експлуатаційних особливостей товару;
  • ведення статистики та можливість формування аналітичних звітів у особистому кабінеті, що дає можливість підприємцю виявити найбільш ефективний напрямок діяльності.

Як і на інших дошках, в ALX реалізована система безпечної угоди, що дозволяє купити чи продати товар з мінімальними ризиками шахрайських дій.

Щодо переваг, які відзначають покупці, то найбільше виділяють зручну навігацію по сайту та досконалий пошуковий алгоритм. Не дивлячись на досить молодий вік – дошка безкоштовних оголошень ALX вже набула певної популярності саме завдяки таким невеликим, на перший погляд, але значним перевагам, що суттєво спрощують можливість здійснення угоди купівлі-продажу, як для покупців, так й для продавців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають