9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Поради від Flowers.ua: які квіти довго стоять у вазі?

Замовляйте близьким квіти, які довго радуватимуть своєю красою та дивовижним ароматом. У середньому, квіти у вазі здатні простояти один тиждень. Особливо швидко в’януть тюльпани та іриси, проте при правильному догляді й ці весняні букети квітів https://flowers.ua/ru/bukety-tsvetov зможуть протриматися довше звичайного. Фахівці компанії Flowers.ua https://flowers.ua, яка вже 20 років займається доставкою квітів та подарунків по Україні та світу, розповіли нашим читачам про те, які квіти зможуть довго прикрашати інтер’єр.

Альстромерії

У екзотичних альстромерій кілька суцвіть виростають лише на одному стеблі та їм потрібно не так багато вологи, тому вони можуть простояти у вазі до 2 тижнів. Букети з альстромеріями від Flowers.ua продаються із закритими бутонами, але вони обов’язково невдовзі розкриються. Ці квіти люблять свіжу воду, тому замінюйте її частіше. Також флористи рекомендують зрізати по 1 см стебла щодня.

Гербери

Гербера зберігає свою свіжість близько одного-півтора тижня. Не допускайте, щоб букет з герберами довго був без води, інакше бутони швидко зав’януть. Як і у випадку з будь-якими іншими квітами, кінчики стебел у гербер необхідно зрізати гострим ножем під невеликим кутом. Наливайте у вазу очищену та бажано м’яку воду, не забуваючи міняти її на свіжу щодня. Для знезараження у місткість можна додати пігулку аспірину.

Гладіолуси

Витончені гладіолуси краще ставити в прохолодному та тінистому місці. Вода у вазі має бути фільтрованою, оскільки ці рослини негативно реагують на фтор, що міститься у водопровідній. Якщо будете дотримуватися цих рекомендацій, гладіолуси збережуть свою свіжість у зрізці 7-10 днів.

Фрезії

Дивовижні фрезії привертають увагу не лише своєю красою, а й тонким ароматом. Ці квіти досить невибагливі. Їм підійде вода температурою, близькою до кімнатної. Не забувайте замінювати її щодня. Також не ставте вазу з фрезіями на південне вікно або поруч із системою обігріву. При належному догляді фрезії зберігатимуть свою свіжість майже 2 тижні!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають