9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Попри війну у Кам’янці-Подільському відкрили реконструйований стадіон

У Кам’янці-Подільському після капітального ремонту, який тривав майже три роки, відкрили стадіон імені Григорія Тонкочеєва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

За інформацією Хмельницької ОВА, рішення про капітальний ремонт стадіону Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському було прийняте наприкінці 2019 року, коли в Україні стартувала президентська програма «Велике будівництво». До того часу, додають в обласній військовій адміністрації, за понад 60 років свого існування стадіон фактично не оновлювався і знаходився у занедбаному стані.

blank
Реконструйований стадіон імені Григорія Тонкочеєва. Фото: Суспільне

«У ході капітального ремонту стадіону, який розрахований на 2587 глядачів, було оновлено трибуни, адміністративну будівлю, газон футбольного поля, встановлено синтетичне покриття для бігових доріжок, секторів натурального газону для спортивних змагань, встановлено тротуарну плитку, облаштовано сектори для стрибків у висоту, довжину, потрійного стрибка, сектори для метання списа, диска та молота, штовхання ядра, яма для бігу з перешкодами. Окрім цього, здійснено благоустрій території та передбачено відповідні умови для безпечного і зручного розміщення глядачів з обмеженими можливостями.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту стадіону склала 38 мільйонів 975 тисяч гривень. Левова частка коштів надійшла з державного фонду реконструкції та розвитку, а також за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Долучилася до фінансування ремонтно-будівельних робіт і Кам’янець-Подільська міська рада.

Замовником будівництва виступило державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», підрядні роботи виконало хмельницьке приватне підприємство «Спорт Прогрес», – йдеться в інформації пресслужби Хмельницької ОВА.

На оновленому стадіоні у Кам’янці-Подільському в день урочистого відкриття, як інформує обласна військова адміністрація, відбувся перший товариський футбольний матч, який зіграли зірки шоу-бізу та військові.

«Оновлення стадіону у Кам’янці – Подільському вперше за 60 років – знакова подія для кам’янчан. І мені, як кам’янчанину, особливо приємно, що тут є і мій внесок. Перш за все, дякую нашим захисникам за те, що маємо можливість відзначити цю подію. Переконаний, що з відкриттям оновленого стадіону для Кам’янця-Подільського розпочнеться новий переможний відлік!», – написав на своїй Facebook-сторінці начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

blank
Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. Фото: Суспільне

Натомість начальниця відділу інформаційної діяльності, взаємодії з органами влади та інститутами громадянського суспільства апарату виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Ірина Шелепницька розповіла Суспільному, що урочисте відкриття стадіону Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському було культурно-масовим заходом до Дня української державності, і про закінчення ремонту стадіону поки годі говорити, адже будівельно-ремонтні роботи на об’єкті, згідно з проєктом, ще повністю не завершені.

«На жаль, війна може перекреслити плани, які ми мали по подальшій розбудові цього об’єкта (стадіон Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському – авт.), але впевнений, що після перемоги та за бажанням Кам’янець-Подільської міської ради ми допоможемо місту і у цьому. Зараз найважливіше – берегти і належним чином його утримувати, щоб наші діти та спортсмени мали можливість тренуватися та розвиватися», – згодом написав у своєму Telegram-каналі Сергій Гамалій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають