9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Попри війну на Миколаївщині продовжує працювати крафтова виноробня

Крафтова виноробня Бейкуш на Миколаївщині, яка знаходиться на однойменному мисі між Бузьким та Березанським лиманами, продовжує свою роботу.

Про це розповів голова парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду, передає Промисловий Портал.

“Виноробня розташована в Очаківському районі, який регулярно обстрілюється російською артилерією. Проте місцеві винороби продовжують свою делікатну роботу попри постійні звуки вибухів. На щастя, сама виноробня за період війни не постраждала”, – написав він.

blank
Крафтова виноробня Бейкуш. Фото: Олександр Гайду

На 11 гектарах ростуть лози французьких та італійських сортів. Посадили також і експериментальні виноградники. Колектив невеликий – регулярно працює четверо людей, а в сезон ще 6. За минулий рік було виготовлено 35 тисяч пляшок на рік.

За словами головного винороба – технолога Ольги Ромашко, хочуть збільшити виробництво продукції вдвічі, адже є попит, особливо закордоном. А в 2022 році Бейкуш отримала золото на міжнародному виноробному конкурсі.

blank
Крафтова виноробня Бейкуш. Фото: Олександр Гайду

“Наші крафтові виноробні, які роблять унікальний, нішевий продукт мають розвиватися та підтримуватися державою. Працюємо над цим разом”, – написав Гайду.

Останні новини:

Зараз читають