9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Полтавщина отримала 18 нових українських шкільних автобусів Ataman

На початку липня 18 шкільних автобусів Ataman виробництва АТ «Черкаський автобус» отримали 16 шкіл у 15 громадах Полтавської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на інтернет-видання “Полтавшина”.

Ключі від нових автобусів громадам передали Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов разом з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким, першим заступником голови облдержадміністрації Дмитром Луніним та директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вітою Ковальською.

blank

“Сьогодні 18 автобусів поїдуть до навчальних закладів області, щоб забезпечити якісний підвіз учнів територіальних громад. Відповідно до Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року ми продовжуємо розвивати опорні заклади загальної середньої освіти, яких у нас вже створено 74. Закупівля шкільних автобусів, у тому числі і спеціалізованих, для перевезення осіб на візках — пріоритетний напрямок нашої діяльності задля розвитку освітньої галузі Полтавщини. Авто будуть використовуватися також і з метою підвезення дітей для участі у спортивних змаганнях, олімпіадах. Переконаний, що це дасть поштовх до поліпшення освітнього рівня учнів”, — розповів Олег Синєгубов.

За його словами, до кінця поточного року в рамках реалізації обласної програми «Розвиток освітнього простору» на умовах співфінансування з місцевих бюджетів заплановано закупити ще 10 автобусів.

blank

Усі 18 авто закуплені за кошти державної освітньої субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Загалом на їх придбання спрямовано 33,6 млн грн, із них розмір освітньої субвенції — 17,8 млн грн, 15,8 млн грн — співфінансування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають