9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Поліція Закарпаття отримала партію службових автомобілів (відео)

Підрозділи Національної поліції України у Закарпатській області отримали ключі від нових службових автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу МВС України.

Передав транспортні засоби особовому складу Голова Національної поліції України Ігор Клименко під час робочого візиту на Закарпаття. 

Вручення службового транспорту відбулося на території Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Ключі від 10 автомобілів, серед яких автомобілі марок  «Peugeot», «Renault», «Toyota» та «Fiat», отримали керівник центру забезпечення Головного  управління Національної  поліції  у Закарпатській області та   керівники поліції Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Міжгір’я, Хустщини, Рахівщини та Тячівщини.

«Збільшення кількості спецтранспорту стане для працівників поліції додатковою можливістю не лише швидше прибувати на місця подій, але й посилено стежити за безпекою на дорогах та забезпечувати правопорядок», – зауважив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Поповнення автопарку поліції Закарпаття – це покращення оперативності й ефективності роботи поліції. Адже від цього великою мірою залежить безпекова ситуація, як на території міста, села чи селища, так і в регіоні в цілому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають