9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Поліція Миколаївщини отримала партію службових автомобілів

Автопарк поліції Миколаївської області поповнився новими автомобілями “Peugeot 301”, “Renault Megane” та “Toyota Corolla”.

Транспортні засоби отримали 5 підрозділів поліції, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу МВС України.

У п’ятницю, 14 січня, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Кобець разом з очільником обласного главку поліції Сергієм Шайхетом вручили керівникам поліцейських підрозділів ключі від службових авто.

“Кожного дня ви виконуєте надскладні завдання. Люди довіряють вам свою безпеку, а ваша задача – зберегти і захистити. Сподіваюсь, що нові автомобілі допоможуть ще якісніше надавати поліцейські послуги”, – зазначив Сергій Кобець.

blank
Фото: пресслужба МВС Україна

Для ефективного та якісного виконання завдань, оперативного реагування на повідомлення громадян за сприяння Нацполіції України, 8 транспортних засобів передали Миколаївському та Вознесенському районним управлінням, Первомайському та Баштанському районним відділам поліції та управлінню превентивної діяльності обласного главку.

“Нові автомобілі – це суттєва допомога нашим територіальним підрозділам і запорука для громадян вчасної допомоги, адже поліцейський транспорт, що укомплектований усім необхідним, у повсякденній роботі — один із головних засобів, що забезпечує своєчасне прибуття на виклик”, – наголосив Сергій Шайхет.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають