9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Поліція Донеччини отримала партію позашляховиків Nissan

Національній поліції у Донецькій області передали партію з 20 позашляховиків Nissan

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу МВС України.

Додатковий транспорт підсилить спроможності з оперативного реагування та постійної присутності поліцейських у віддалених населених пунктах.

Передача авто відбулася у четвер, 16 грудня, під час зустрічі керівництва Національної поліції в Донецькій області та представників Консультативної місії ЄС щодо зміцнення безпеки громад.

У рамках програми «Діалог з безпеки громад» начальник Головного управління Нацполіціїв Донецькій області Руслан Осипенко зустрівся з головою регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Маріуполі Мартіном Кулішеком. Участь у зустрічі, яка відбулася у просторі «Відкрита поліція» в Маріуполі, взяли представники патрульної поліції, Програми ООН із відновлення та розбудови миру, громадських організацій «Рада жінок Донеччини», «Фонд розвитку Маріуполя», «Берегиня», «Платформа Тю».

Захід розпочався з вручення сертифіката на 20 автомобілів «Ніссан», який очільнику обласної поліції передав Мартін Кулішек.

blank

Руслан Осипенко зазначив, що взаємодія з громадою та підвищення довіри громадян до поліцейських є одними з пріоритетів діяльності правоохоронців, а допомога КМЄС за три роки співпраці значно посилила спроможності поліції в цій сфері. Окрім надання стратегічних консультацій, тренінгів місія підтримала поліцію матеріально-технічною допомогою.

«У результаті плідної взаємодії ми маємо змогу ефективно контролювати оперативну обстановку в регіоні, завдяки чому рівень злочинності знижується. З отриманням цих автомобілів ми матимемо змогу не тільки оперативно реагувати на виклики, а й насамперед – забезпечити максимальну присутність поліції в усіх населених пунктах. Раніше ми отримали мобільні модулі для блокпостів, 10 транспортних засобів, укомплектованих медичним обладнанням,- вони вже несуть службу на лінії. З кожним нашим спільним кроком ми покращуємо роботу із забезпечення безпеки, щоб кожна людина жила спокійно і знала, що поліція завжди поруч», – наголосив Руслан Осипенко.

Транспорт буде передано підрозділам кримінальної поліції, зокрема оперативникам карного розшуку.

«Поліція постійно змінюється і перетворюється на сучасну систему, яка співпрацює з громадянами та розуміє їхні потреби. Зробити послуги поліції більш доступними та надійними – це саме те, чого прагне КМЄС. Водночас у сучасному світі відповідальність за безпеку покладається не тільки на поліцію, але також і на громадян і органи місцевого самоврядування», – сказав голова регіонального представництва Консультативної місії ЄС Мартін Кулішек.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають