9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Поганий сон? Гайда по новий матрац

Коли доходить справа до ремонту або оновлення меблів у домі, одразу виникає бажання знайти, на чому можна зекономити. Здається, що речі, які не на видноті, не обов’язково мають бути красивими і якісними, тож саме вони найчастіше підпадають під економію. Однак цей підхід у жодному разі не має стосуватися матраців. Адже можна купити матрац Львів за вигідними цінами і водночас доброї якості, щоб від економії не страждали ваш сон і відпочинок. 

Знайти матрац на будь-який смак і гаманець можна, відвідавши ТЦ “Марк” у Львові. Тут представлені найпопулярніші в Україні та Європі виробники, які гарантують високу якість і надійність своєї продукції. А консультанти у магазинах допоможуть вам підібрати найкращий варіант.

Як часто потрібно міняти матрац

Матрац – річ, яка має служити вам не один рік, якщо вибрати якісний та ортопедичний і час від часу за ним доглядати. Але навіть найкращі матраци із часом втрачають свої властивості і вигляд, тож фахівці рекомендують змінювати їх що 8–10 років. Отже, якщо ви вже давненько спите на одному матраці і відчуваєте, що якість сну почала погіршуватися, вам некомфортно лежати, час задуматися про купівлю нового.

Сьогодні виробники пропонують таке різноманіття матеріалів та наповнювачів, що очі розбігаються, тому варто уважно підходити до вибору і враховувати деякі важливі критерії.

Що ви маєте знати про матрац, перш ніж купити

Головні критерії вибору матраца – зручність і користь для здоров’я. Адже вам має бути не лише комфортно на ньому спати, а й здорово. Скажімо, матрац може бути м’яким – це зручно, на перший погляд, але зовсім не корисно для хребта. Натомість матраци середньої жорсткості і тверді найкраще підходять для здоров’я хребта й усього тіла, забезпечують здоровий сон і відпочинок.

Не менш важливим є і наповнювач. Переважно сучасні матраци заповнюють пінополіуретаном у чистому вигляді або з використанням різних доповнень, ароматних трав, додаткових твердих шарів. Пінополіуретанова піна, на відміну від пружин, допомагає утримувати тіло в будь-якому положенні, не просідає і не створює нерівностей.

Також для вибору матраца важливими є такі критерії:

  • розмір – матрац має відповідати площі ліжка, не звисаючи з нього і не залишаючи вільних країв;
  • максимальна вантажність – скільки людей і якої ваги спатиме на ньому;
  • жорсткість – потрібно враховувати медичні показання для здоров’я спини, якщо такі є, але в будь-якому разі матрац не має бути дуже м’яким;
  • вид чохла – найпопулярніші зараз із жакарду або стрейчу, додатково може бути функція “зима\літо”;
  • вид наповнювача – “класичний” пінополіуретановий чи з ароматизованими або лікувальними доповненнями.

Якщо вам складно розібратися з усіма нюансами, краще зверніться до консультантів магазину, які допоможуть вам із вибором.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають