9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Податкові перевірки зберігачів пального

 • Отримали ліцензію на пальне? Чекайте на фактичну перевірку податкової!

  Ні для кого не є новиною, що після отримання нової ліцензії чи іншого дозвільного документу, підприємство потрапляє під пристальну увагу контролюючих органів.

  Протягом останніх тижнів ми отримуємо десятки дзвінків від наших Клієнтів з усієї України з новиною, що до них прийшла (або має прийти) податкова з перевіркою.

  Передумовою цьому є отримання підприємством ліцензії на провадження діяльності у сфері обігу пального (зберігання або торгівлі).

  ❓Що перевіряють і які документи потрібно мати?

  Очевидно, що це найбільш актуальне питання, із яким до нас звертаються.

  На жаль, поки що не можемо сказати, що є уніфікований перелік документів у всіх областях України: у декого він більш широкий, дехто обмежується лиш основними документами.

  Однак, підсумовуючи практику, можна констатувати наступне: серед вимог податкової є і документи на обладнання, і бухгалтерські документи щодо інвентаризації пального. Зокрема, інспекторами вимагаються (надається невиключний перелік документів):

  ◾ технічні документи на резервуари, у яких зберігається пальне, та супутнє обладнання (вимірювальні пристрої, ареометри тощо), документи про проведення метрології резервуарів тощо;

  ◾ документи, що стосуються обігу пального з дати введення штрафів до моменту перевірки (інвентаризація пального, договори поставки пального тощо).

  ❗ Зауважимо, що в Україні є уже непоодинокі випадки накладення штрафів на підприємства за порушення в цій сфері, які накладаються під час подібних перевірок. На оскарження у підприємства є лише 10 робочих днів.

  У разі виникнення у Вас додаткових запитань щодо порядку проведення даних перевірок і документів, що будуть вимагатись інспекторами, прохання звертатись у особистих повідомленнях (кнопка швидкого доступу доєднана до цієї публікації) або за телефонами, що вказані нижче. Консультації безкоштовні.

  Юридично-консалтингова компанія InSenta має багатий досвід отримання вказаних ліцензій та надає послуги з підготовки усіх необхідних документів “під ключ”.

  Ми маємо розгалуджену та напрацьовану систему партнерів, здатних забезпечити наших клієнтів усіма необхідними документами на обладнання в найкоротші строки.

  Окрім цього ми гарантуємо нашим Клієнтам повсюдну консультаційну підтримку та допомогу в мінімізації ризиків, що можуть виникнути під час перевірки.

  ☎ Безкоштовна консультація:

  +38 (063) 691-58-56

  +38 (067) 319-94-51

  📲 Telegram, Viber, WhatsApp

  Детальна інформація про ліцензії на пальне:

  Зберігання: https://insenta.com.ua/paluvo/


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  У Харкові розробляють антибактеріальне та антигрибкове покриття для керамічної плитки

  На Харківському плитковому заводі розробляють інноваційне покриття для керамічної плитки, яке вбиватиме бактерії та грибки.

  Близько 70 підприємств залучені у виробництві бронетранспортерів БТР-4Е (список)

  Всі знають, що БТР-4 виробляється Харківським конструкторським бюро машинобудування (ХКБМ), проте реально у виробництві задіяно близько сотні...

  Велика Британія пропонує Україні високоточні ракети Brimstone

  Сполучене Королівство веде перемовини з Україною щодо продажу високоточної зброї на тлі побоювань, що Росія може використати...

  У листопаді Deutsche Bahn представить перші результати щодо вдосконалення пасажирських залізничних перевезень в Україні

  В рамках реалізації проєкту співпраці АТ "Укрзалізниця" і DB Engineering & Consulting 7 жовтня відбулося засідання координаційного...