9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Платформа Jooble допомагає біженцям знайти роботу в ЄС та Україні

За останні 9 місяців вітчизняний сервіс Jooble став у пригоді та допоміг у працевлаштуванні тисячам українським переселенцям

Після початку повномасштабної збройної агресії путінських бойовиків в Україну десятки мільйонів наших земляків були вимушені покинути свої домівки та втратили роботу й засоби до існування. Майже 5 мільйонів біженців з нашої країни (станом на 22 листопада цього року 4 751 065 осіб) наразі знайшли притулок в країнах Європейського союзу. Ще більше наших громадян мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Українська онлайн-платформа Jooble продовжує робити свій вагомий внесок в нормалізацію життя українських робітників в ці суворі часи. Зокрема біженці з південних та східних регіонів нашої країни, за допомогою вакансій сервісу Jooble, можуть знайти роботу в більш безпечних містах України таких як робота в Смілі. Своєю чергою, українці, які тимчасово перебувають в країнах Європи, скориставшись безплатними послугами сайту, можуть працевлаштуватись у закордонних компаніях.

Зазначимо, що станом на сьогодні міжнародний сайт з пошуку роботи Jooble пропонує близько 30 тисяч вакансій з майже двох тисяч сайтів. Загальна ж агрегація вакансій охоплює понад 140 000 відповідних ресурсів (корпоративні сайти компаній, соціальні мережі, рекрутингові агенції тощо).

За 17 років з дня свого заснування українська платформа значно розширила свою географію, вийшла на світовий рівень й наразі входить в ТОП-10 сайтів за відвідуваністю у світі в сегменті «робота та працевлаштування» (Jobs And Employment). Окрім роботи власне в Україні платформа пропонує й тисячі різноманітних вакансій з країн Європейського союзу, США, Азії тощо та можливість віддаленої роботи. Щоденно послугами компанії користується близько 3 мільйонів відвідувачів з 69 країн світу.

Зручний інтуїтивний сервіс сайту допоможе деталізувати запит й швидко знайти потрібні вакансії за різними категоріями. Так, за допомогою фільтру користувачі можуть відсортувати вакансії, вказавши необхідну локацію, свій досвід, бажаний розмір зарплатні, тип зайнятості тощо. Також є можливість зворотного зв’язку з потенційними роботодавцями на сайті. Крім цього, успішно функціонує й запущений у цьому році мобільний додаток Jooble Job Search (в тестовому режимі). При цьому український агрегатор підтримує 25 робочих мов.

Попри війну, постійні обстріли агресора та проблеми з електропостачанням й зв’язком в українських містах, Jooble продовжує працювати задля перемоги фінансово допомагати Збройним силам України. Команда вітчизняного сервісу, що налічує близько півтисячі робітників, з огляду на важку ситуацію, оперативно поповнюють сайт актуальними вакансіями в країнах, що надали притулок нашим біженцям та щоденно оновлює базу пропозицій й від українських роботодавців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають