9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Пластикові піддони: їх переваги та чому вони кращі за дерев’яні

Ті, хто працює у сфері виробництва та логістики, розуміє важливість піддонів, оскільки вони є важливою частиною будь-якого ланцюжка поставок. Тому варто знати, який тип піддонів найкраще підходить для будь-якого бізнесу у довгостроковій перспективі. Піддони виготовляються з різних матеріалів, найчастіше з дерева та пластику.

Хоч і один і другий варіант мають свої переваги та недоліки, але зрештою пластикові піддони забезпечують найкращу віддачу в порівнянні з потрібними інвестиціями. У цій статті розглянемо основні відмінності між пластиковими і дерев’яними та чому багато перспективних підприємств все ж таки вибирають пластикові піддони SSK.

V9VwSKXe0lWmaKHoUY14i7YnD2T6tprK6MA1EHesfpA5bJStPEKT3dVXK7bHje9XHQdGChIkYX27ZCTpSC3iqOqMibBwohRM9XxCcUgWYQM7obhAkbfTqupWU3wNsblvGO79cPwB7y2LrlNspZtnya9L3JU2nFAQZ0TmCH5rklyj9EbFMt7jX_OukxSagg

Вага та обсяг

Пластикові піддони легші і якщо продукцію потрібно транспортувати, це допомагає зменшити транспортні витрати. Пластиковий еквівалент дерев’яного піддона важить приблизно на 30-35% менше. Наприклад, якщо замовити 227 кг продуктів, то вийде заплатити на ≈ 35% менше, якщо вони будуть доставлені на пластикових палетах.

Гігієна та екологія

Деревина приваблює комах, особливо термітів, що ніколи не буває добре для компанії, яка відвантажує багато продукції. Також не добре, щоб грибок чи бактерії поширювалися на продукцію. Пластик навпаки не накопичує вологу і не піддається нападу комах, впливу грибків або бактерій, що робить такі вироби набагато безпечніше.

Дерев’яні піддони важко чистити, в той час, як їхня пластикова альтернатива може проходити автоматичне миття під тиском, ручне або хімічне миття.

Також пластик на 100% підлягає вторинній переробці. Якщо піддон пошкодиться, його можна буде переробити. У випадку з дерев’яним виробом так не вийде, оскільки його або викидають на звалище, або спалюють.

i9Lj49y4VdauqBTxZkbDNK-ptCl0Xa0rP25Jx6RlI5-24MJEsKB88H5T_mWJWtVfYv1CxsWc2GT0v6lcV4tGw930WUVvdVf8qf1CxFKt0JSRQr50YRw-NpImG-dnd1Jd6zwFGCfjUkN-EO_T1LChHs43jYDOHJ6POKYh-sXJQKJh8YitMhLi4nvGocPEKQ

Універсальність та зручність у використанні

Пластикові піддони можна використовувати та адаптувати до автоматичних або ручних вилкових навантажувачів, кранів або роботизованих систем.

Також такі палети набагато більше підходять для використання в хімічній та автомобільній промисловості, оскільки вони стійкі до більшої кількості хімічних продуктів, включаючи кислоти та луги.

b2uGyeYku86ZLFQGNvVy9uyjwL5GxVKCdik3LBT5vDu5WFo72KtaWnjCXxZwa8YNiocHtfGkMPRafXbmfT_TTH4cYAZTzKHput1LOQRPdZm2hSYCoNk3a6jIttbDVSirKBtwn0yZTNLEtseqYABHJQapahMbMi4WROpm6GifcGS-2I_i07QPYoE6ZLM58g

Чи справді пластикові палети такі якісні?

Вони насправді екологічніші в порівнянні з дерев’яними піддонами, хоча спочатку може здаватися навпаки. Вибір пластикового піддона замість дерева знижує вирубування лісів. Оскільки глобальна вирубка лісів відбувається зі швидкістю чотири футбольні поля за хвилину, недостатньо, щоб піддони можна було переробляти, як деревину. Фактично підприємства, що використовують дерев’яні піддони, насправді сприяють погіршенню навколишнього середовища. Піддони, виготовлені із пластику, а особливо переробленого, сприяють подальшому розвитку пластикової економіки замкнутого циклу, за якої відходи скорочуються, а не виробляються.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають