9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Підвищення ефективності: які курси вибрати

Падіння продуктивності праці персоналу може бути пов’язане із зовнішніми та внутрішніми факторами. Щоб правильно визначити причину, важливо провести ретельний аналіз діяльності. Мінімальний термін – два роки. В ідеалі – орієнтуватися на період від двох до пяти років, що допоможе чітко оцінити картину та скласти працюючий план підвищення ефективності.

https://api.quasa.io/storage/photos/shares/00%20%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%BA%D0%B8%20-%204.jpg

Важливий момент – ощадливе виробництво. З урахуванням сучасних реалій вміння грамотно витрачати ресурси, не знижуючи якості діяльності, підвищує кваліфікацію фахівців. Для підвищення сертифікації та отримання міжнародної ліцензії важливо пройти професійну підготовку, або спеціалізований курс.

Що входить у навчання підвищення ефективності праці

Освітня програма включає такі пункти:

  • вміння грамотно організувати робочий час (важливо встановити регламентований режим праці та відпочинку, що збільшує загальний виробіток);
  • грамотне розподілення завдань (важливо правильно оцінити кваліфікацію кожного співробітника, що допоможе правильно розподілити завдання для підвищення ефективності їх виконання);
  • мотивація (заохочення, корпоративні бонуси, грошова винагорода – це невеликий перелік мотиваційних інструментів, що підвищують продуктивність).

Порада експертів: обираючи курси щодо підвищення ефективності праці, варто орієнтуватися на освітні центри, які практикують очно-заочну форму навчання. Теорію спеціаліст може освоїти самостійно (література та освітній контент надсилаються на пошту), а практичні заняття проводяться в центрі. Тренінги допомагають закріпити теоретичні пізнання, знайти відповіді на спірні питання.

Чи можна обійтися без навчання

Застосування загальних рекомендацій чи використання практик інших підприємств не підвищать ефективність праці до належного рівня. Впровадження нових моделей обладнання та модернізація робочих процесів при необдуманому підході також не дадуть кращего результату. Головне – навчитися правильному застосуванню інструментів, що вимагаютьє попереднього аналізу діяльності компанії. 

Другий важливий момент – навчання підвищенню ефективності праці не обмежується одноразовим проходженням курсу та отриманням сертифіката. Враховуючи постійні зміни на ринку, важливо періодично підвищувати рівень кваліфікації. Правило справедливе для фахівців управлінської ланки та робочого персоналу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають