9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Підрозділи ЗСУ отримали британські бронемашини Vector PPV

Українські військові отримали першу партію британських багатоцільових броньованих машин Pinzgauer 6×6 Vector PPV (захищена патрульна машина).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Blog.

У Збройних силах України британські бронемашини Vector зможуть використовуватися для перевезення особового складу, розвідки або патрулювання місцевості.

6×6 Vector PPV є броньованою версією військової техніки підвищеної прохідності Pinzgauer виробництва BAE Systems.

Vector PPV створений на шасі Pinzgauer 718 і має новий броньований корпус. Вважається, що цей бронеавтомобіль має максимальний рівень захисту для своєї категорії. У машині широко застосовується кевларова броня. Він також має кевларову підлогу та багатошарове броньоване скло.

blank
Британська бронемашина 6×6 Vector. Фото з відкритих джерел

«Vector» також оснащений обладнанням, яке протидіє загрозі підриву радіокерованих саморобних вибухових пристроїв. Крім того, можливе посилення балістичного захисту і встановлення додаткового комплекту захисту для вікон.

Бронемашина «Vector» має здатна перевозити вантажі вагою до 1600 кг. У бронемашини екіпаж складається з двох осіб, а в десантному відділенні може розміститися 4 військовослужбовці у повній амуніції.

Британські бронемашини закуплені й передані підрозділам ЗСУ за кошти благодійника, який побажав не розкривати своє ім’я.

Цей автомобіль був спеціально розроблений для 8-годинного патрулювання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають