9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Підрозділи ВМС України отримали нові лазнево-пральні модулі

Військовослужбовці Військово-морських сил отримали нові модулі для покращення своїх побутових потреб.

Про це повідомили в пресслужбі ВМС України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Нові модулі сконструйовані на базі морських 20-фунтових контейнерів. Проєкт реалізували спільно з крюїнговою компанією “Alpha Navigation” та волонтерським центром “НА ХВИЛІ”.

Всього військові отримали 35 таких комплексів, які слугують душовими, лазне-пральними, окремо пральними, вбиральними та навіть офісними приміщеннями.

Крім того, командування логістики Командування ВМС ЗС України розробило проєкт лазне-прального модуля, який потрібен бійцям в зимових умовах.

blank

Він утеплений, з обігрівом, незалежним водопостачанням та водовідведенням, а також автономним живленням – модуль можна під’єднати до дизельної електростанції.

“І сьогодні завдяки фінансуванню за рахунок бюджету Одеської міської територіальної громади на 2022 рік на виконання заходів Міської цільової програми “Безпечне місто Одеса” вдалось впровадити цю розробку в життя, й одна з бригад морської піхоти вже отримала перший виготовлений сучасний зразок“, – повідомили у ВМСУ.

До кінця жовтня військові отримали ще три зразки цього проєкту. У ВМСУ додали, що це суттєво покращить побут військовослужбовців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають