9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі даного типу.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Нові комплекси вже довели свою ефективність під час нещодавніх навчань та мають можливість зупинити операцію потенційного ворога ще на підступах до узбережжя України. Особовий склад добре тренований та оснащений і готовий виконувати свої завдання.

Головний редактор міжнародного військово-аналітичного видання Ділан Малясов прокоментував випробування ракетних систем

“Я можу з певністю сказати, що якщо буде така необхідність… російські бляшанки будуть зустрічати яскраво та ефективно зі 100% результатом, бо під час навчань саме такий результат успішно продемонстрував цей ракетний комплекс.” – Прокоментував на своїй facebook сторінці Ділан.

Наразі відомо що Російська Федерація перекидає артилерійські та десантні катери й судна Каспійської флотилії Південного військового округу (ЮВО) проведуть межфлотський перехід в Чорне море з Махачкали.

За наказом командувача військами ЮВО РФ Олександра Дворнікова для перевірки готовності до відбиття морських і повітряних десантів залучено підрозділи морської піхоти і берегових військ Чорноморського флоту РФ і Каспійської флотилії Росії.

Тим часом в окупованому Криму підрозділи військової поліції та військової автомобільної інспекції ЧФ РФ провели навчання на полігоні Ангарський, тренуючи напад на колону військової техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають