9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

АТ “Укрзалізниця” завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Всі ремонтні роботи виконані на власних потужностях виробничих підрозділів компанії в Бахмачі та Каховці.

Відзначається, що вже з наступного тижня вони поповнять склад пасажирського поїзда Інтерсіті №738/737, що курсує за маршрутом Київ – Запоріжжя.

“Вагони-трансформери обладнані сучасними системами відеоспостереження, кондиціонування повітря, регулювання температури окремо в кожному купе, кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості туалету, а також інформаційними моніторами усередині купе, які показують температуру, швидкість поїзда, дату, час та інше”, – йдеться в повідомленні УЗ.

У кожному купе також є дві розетки з USB-портами. Крім цього, у вагонах встановлені вакуумні туалети та оновлена ​​система подачі води.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона склав близько 3 місяців, а вартість робіт – майже 16 млн грн (що практично у два рази дешевше придбання нового вагона, підкреслюють в “Укрзалізниці”).

У найближчі кілька місяців компанія планує відремонтувати ще 24 пасажирських вагони, а всього у 2021 році – виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів.

Нагадаємо, 9 липня УЗ представила свою першу інклюзивну електричку, модернізація якої виконана на Київському електровагоноремонтному заводі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають