9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Підприємства аквакультури цьогоріч збільшили виробництво продукції

Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 року склав понад 30,5 тисяч тонн.

Про це йдеться у повідомленні Державного агентства меліорації та рибного господарства України, передає Національний Промисловий Портал

Так, промисловий вилов риби та інших водних біоресурсів склав 5,86 тис. тонн.

Зокрема, в Азовському морі видобуто 1,1 тис. тонн (+26% до показників січня-червня 2020 року), в р. Дунай — 434 тонн (+72%), Дніпровсько-Бузькій естуарній системі — 309 тонн (+14%), причорноморських лиманах — 24 тонн (+4%).

Крім того, промисловими рибалками видобуто 1,58 тис. тонн риби та інших водних біоресурсів у Чорному морі, 518 тонн — у пониззі р. Дністер з лиманом і Кучурганському водосховищі, 1,83 тис. тонн — водосховищах р. Дніпро та 50 тонн — в інших водоймах.

У районі дії Комісії зі збереження морських живих ресурсів Антарктики (CCAMLR) суднами під державним прапором України протягом січня-червня добуто 22,19 тис. тонн криля. Це на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також, за попередніми даними, виловлено 1,05 тис. тонн товарної продукції аквакультури.

Крім того, на озерах і водосховищах (їх частинах) України працюють спеціальні товарні рибні господарства (СТРГ), що поєднують елементи аквакультури та промислового вилову. Всього від початку року в режимі СТРГ добуто 1,43 тис. тонн водних біоресурсів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають