9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Підприємці Хмельниччини виготовили пересувну лазню для бригади ТрО

Хмельничани створили для бійців 86 батальйону територіальної оборони лазню на колесах і відправили її захисникам на південь України.

Передає Промисловий Портал з посиланням на ye.ua.

Ідея виготовити таку лазню виникла у підприємця Володимира Зюськіна півроку тому. Долучилися до її створення інші підприємці разом працівниками «Хмельницькзалізобетон».

blank

У пересувну лазню перетворили морський контейнер, розміром 6х3 метри. Змонтували обігрів бані, щоб була подача гарячої води. Встановили дві пральних машини. Усередині все оздобили, утеплили та поставили перегородки. Одночасно там можуть митися шість осіб. Загалом за день роботи помитися і попрати речі у лазні зможуть близько сотні військових.

«У нас була ціль – швидкий нагрів води. За годину і 20 хвилин маємо 700 літрів гарячої води. І процес йде безперервно. Хлопці миються, а вода гріється. Є генератор для подачі води, твердопаливний котел, плюс стоїть тен. Якщо дров немає – генератор буде тагрівати тен. Усе повністю мобільне. Усе, щоб хлопці, коли вилізли з тих окопів і болота, хоч трохи відчули себе в чистоті і порядку», – говорить Володимир Зюськін.

Приблизна вартість пересувної лазні – близько 400 тисяч гривень. Орієнтовно 70 тисяч гривень зібрали завдяки оголошенням у фейсбуці, решту додали представники бізнесу та благодійного фонду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають