9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Підігрів підлоги DEVI як основне опалення

      Ми з Вами з дитинства звикли, що житлове приміщення обігрівається виключно за допомогою стандартних батарей або газових котлів (якщо мова про приватний будинок). Трохи згодом з’явилася можливість комбінувати різні методи обігріву. Тепер же стало можливим обігрівати всю житлову площу будинку/квартири за допомогою однієї системи електричної теплої підлоги.

     Нумо розбиратися, що потрібно знати, проаналізувати та які розрахунки зробити, щоб зробити правильний усвідомлений вибір.

     Отже, Ви знаходитесь на етапі будівництва або ремонту і перед Вами постало питання вибору джерела тепла: тепла підлога як основний вид опалення, старе добре радіаторне опалення або комбінація. Відповідь залежатиме від кількох факторів:

  • Тип приміщення, що обігрівається, з точки зору втрат тепла;
  • Відношення загальної площі приміщення що обігрівається;
  • Потужність теплої підлоги на квадратний метр (Вт/м²).
blank

 Схема розподілу тепла за допомогою радіаторів та теплої підлоги

     Зі схеми видно, що радіатори нагрівають повітря збоку і зверху від себе. При цьому сама підлога, у тому числі під батареями, залишається холодною. На відміну від радіаторів електрична тепла підлога Devi нагріває приміщення рівномірніше, проте через те, що вона укладається тільки в місцях, де не буде меблів та важкої побутової техніки, можуть мати місце незначні перепади температур у цій галузі. Мінуси цієї системи стають непомітними під час використання комбінованого типу опалення. Такий тип переважно може існувати у багатоквартирних будинках з вертикальним розведенням опалення.

     Однак у нових житлових багатоквартирних комплексах з високим ступенем теплоізоляції ситуація складається набагато краще. Тут дуже часто можна відмовитися від радіаторної залежності й вільно опалювати квартиру електричними теплими підлогами, регулюючи температуру на свій розсуд і значно зменшуючи цифри в платіжках.

      Ще краще справи з приватними будинками. Для котеджу або житлового будинку з автономним опаленням можна встановити підігрів будь-якого типу, який в повному обсязі забезпечить комфортний мікроклімат.

     Теплі підлоги різного виконання можуть у майбутньому повністю витіснити з побуту центральне опалення. Вони є аналогом сучасної, функціональної та естетичної нагрівальної системи, за допомогою якої Ви можете самостійно створювати в будинку або приміщенні ту атмосферу, яка буде найбільш доречною того чи іншого дня, тим самим повністю зняти залежність від центрального опалення.

     Перед придбанням теплої підлоги Devi для використання в якості основного опалення рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають