9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Піч із чавуна – в чому переваги, та яку обрати для потреб власної сім’ї?

1qIY7BNNEZi2lTXILCF9XgCoiYOhu6b3Xtmf2o2lweN4JOoeVR4D8NvIFxMrAK9EqvwPnZEz_u-BkOB_8v8l3K-KiYXu-mRJAA-pvF9yZsoaCu7MaIZXy2qn1aZkiGw0NpPHtkXZ6RN5EYgqjZr-extD-3jrjrU1FoOjR8eMzr6JgwOu_XK2v1QPskV4bw

Зазвичай будинок вигідно опалювати твердим паливом, і для цього ідеально підходять саме дров’яні печі, які можуть забезпечувати споруду теплом досить тривалий час. Також перевагою буде повна незалежність від відсутності світла – топити можна будь-коли, і головне, це наявність твердого палива.

В теперішніх реаліях важливим аспектом спорудження печі буде можливість замовити всі необхідні матеріали без посередників і великих комісійних. Саме тому виробник або постачальник, який пропонує якісне пічне та камінне обладнання, може розраховувати на купу замовлень. Водночас важливим є асортиментний ряд і технічні характеристики всіх наявних позицій, адже нині особлива цікавість до товарів, які ще й додатково дозволяють зекономити. А економія на опаленні наразі дуже актуальна.

В чому переваги саме чавунних моделей?

x62jDSv8LK4M--kkmMOp2IAwjoqY4F93trx_0s-wWbaX7XSdW56HIzMsJImnyO3sMzdMjOGgcHtvdoEc62j75hB1rSGxoRMjYPpvlNiNUeybAkoghIqtFgNj-XI5SN8xuXecKic2m6f0Bca16o_N3ze1KwYo7Tr3Dgh229jYIUaRsFBaMAW9jpsHo4177Q

Піч створена для того, щоб максимально віддавати тепло, бути місткою, а тому будь-яке пічне обладнання з чавуна має цілий ряд переваг:

  • чавун більш теплоємний і довше тримає тепло, завдяки чому печі залишаються теплими кілька годин після догоряння останніх дров;
  • більш міцний матеріал, і на відміну від сталі при нагріванні не схильний до деформації;
  • великий термін служби – понад 20 років;
  • зберігання атмосфери в приміщенні комфортною для дихання – на відміну від сталевих, чавунні печі не випалюють кисень;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • простий монтаж – не потрібно облаштування фундаменту, достатньо лише рівного бетонного майданчика;
  • вартість такого опалювального приладу значно нижча за облаштування печі з цегли.

Саме піч-буржуйка чавунна дозволить швидко здійснити монтаж, і не перейматися більше щодо питання опалення приватного будинку

Особливу увагу також треба звернути на печі-каміни, які виконують на відмінно не тільки свої функції обігріву, але ще й мають розкішний вигляд, що дозволяє створити неймовірну атмосферу затишку у будинку. Такі печі мають ніші для збору попелу, фасад з елементами кування чи іншого оздоблення, а також цікаві елементи (на зразок спеціальних захисних елементів від випадкового випадіння дров назовні).

Як обрати піч з чавуну?

lYUoIDKjNimM2MtTg4FjQCAz_Ih2VijPbJ221ZKYcUHaaaVQ6wrlVtr6PPyYUoLOrphDHhusdREm9udzT0ZrDQDJLhrjd3X4w6Btnm20tdPqzgxPuC7fkbnXP_25iv05DqpUjJCujnchOe7L25p2EGl5Q4F-0j8tofoxlDRI39zB2dKyPyTvHi4FMMmStg

Щоб правильно обрати пічне обладнання і не пожалкувати про це, необхідно заздалегідь визначитися зі своїми цілями й фінансовими можливостями, а саме:

  1. Вивчити асортимент на сайті виробника. Зазвичай найбільш популярними є саме моделі дров’яні – дровами топити ефективно, недорого і досить просто.
  2. Якою має бути сама конструкція? Наприклад, обов’язково доведеться знати діаметр димоходу.
  3. Чи складним буде монтаж? Зазвичай саме моделі з чавуну найпростіші в установці на новому місці.

Також можна ставити питання щодо того, які саме дрова варто використовувати, чи гріються самі дверцята тощо. Річ у тім, що більшість сучасних моделей продумані з урахуванням того, що ті ж ручки дверей не мають нагріватися.

Також при виборі звертайте увагу на те, чи передбачені такі нюанси як система захисту скла від осідання сажі, чи є камера для збору попелу тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають