9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Переваги безпружинного матрацу: чому його варто придбати

Звичні матраци з пружинами зберігають свої позиції, але поряд з ними популярності набирають конструкції без металевих елементів. В них використовуються натуральні та штучні наповнювачі, є різні варіанти жорсткості, товщини. Хоча на ринку такі моделі вже понад десять років, переваги їх знають далеко не всі.

Що таке безпружинний матрац: ключові особливості

Головна відмінність від пружинних конструкцій – у відсутності металевих компонентів. Вважається, що таке рішення більш довговічне, адже немає ризику утворення скрипів та інших подібних проявів. Моделі з синтетичними та натуральними наповнювачами гіпоалергенні, тому підходять для дорослих і дітей.

Для досягнення бажаних ефектів виріб може мати декілька прошарків, причому з одного боку лежати буде м’якше, з іншого – жорсткіше. Також вони можуть відрізнятися сезонністю – літо/зима.

Важлива властивість всіх подібних матраців – здатність підтримувати хребет в фізіологічній позиції, так не буде викривлень. Крім іншого, варто зазначити такі особливості:

  • відсутність накопичення статичної напруги;
  • еластичність;
  • екологічність;
  • зносостійкість;
  • повітропроникність – швидко вбирають та випаровують вологу;
  • необхідність мінімального догляду. Чохол, в котрий поміщений наповнювач, затримує пил, і він не проникає до внутрішнього наповнення. До того ж, якщо він знімний, то прати такий не буде проблемою.

Якщо ви шукаєте, де придбати якісний матрац для ліжка, зверніть увагу на асортимент даного інтернет-магазину https://penelopebedroom.com.ua/matrasy/.

Як обрати безпружинний матрац

Якщо ви вирішили придбати саме таку модель, варто звернути увагу на базові критерії вибору. Перш за все розгляньте тип наповнювача. Вибір тут досить різноманітний, адже, крім використання одного матеріалу, можуть застосовуватись комбінації з 2–3 чи навіть більше видами. Серед найпопулярніших – латекс. Переваги цього матеріалу:

  • екологічність і повна безпека використання. Виріб буде пружним, еластичним, він не злежуватиметься, а використовувати його вдасться досить тривалий час;
  • біобезпечність. В цьому матеріалі не заводяться пилові кліщі, грибок, пліснява;
  • повітропроникність. Латекс «дихає», пропускає повітря, тому комфорт сну зберігається, незалежно від температури в приміщенні.

Ортопедичні матраци з латексу можуть доповнюватись такими матеріалами, як кокосова койра, шерсть. Перший тип – це натуральне волокно, отримане при переробці оплодні кокосу. Шерсть додатково утеплює виріб, він дії зігріваюче, що позитивно впливає на стан серцево-судинної системи. Обидва типи волокон додають жорсткості, що покращує якість сну. Для створення максимально комфортних моделей прошарки наповнювачу чергуються. Це підвищує термін придатності зі збереженням первинних властивостей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають