9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Передані Україні гелікоптери Мі-17 вже працюють проти окупантів

Збройні сили України почали експлуатацію гелікоптерів Мі-17 російського виробництва, які передані Сполученими Штатами Америки.

Кадри з новим гелікоптером України оприлюднила пресслужба Сухопутних військ ЗС України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

13 квітня США повідомляли про пакет допомоги Україні на 800 млн доларів, до якого входили 11 гелікоптерів.

У травні стало відомо, що одна з партій авіації від США вже прибула до України.

Сполучені Штати надають Україні авіатехніку, яка раніше належала або призначалася Повітряним силам Афганістану, яких більше не існує.

Близько двох десятків гелікоптерів типу Мі-8/17 колишніх Повітряних сил Афганістану знаходилися за межами цієї країни, і їхня доля залишалася невідомою.

У січні колишню авіацію Повітряних сил Афганістану у Сполучених Штатах звозили на одну військову базу.

У 309-й групі аерокосмічного обслуговування та відновлення Повітряних сил США, також відомої як “Boneyard”, поблизу Тусона (Аризона), з’являлося все більше і більше гелікоптерів.

За угодою зі США російські гелікоптери Мі-17В-5 поставлялися в Афганістан «Рособоронэкспортом».

Основний контракт на постачання 21 гелікоптера був підписаний «Рособоронэкспортом» та урядом США 26 травня 2011 року, і був виконаний до середини 2012 року.

Транспортування всіх Мі-17В-5, що збираються на «Казанском вертолетном заводе» холдингу «Вертолеты России», здійснювалося у Кабул транспортними літаками Ан-124 авіакомпанії «Волга-Днепр».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають