9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

PepsiCo припинила виробництво газованих напоїв у росії – Reuters

Американська компанія PepsiCo припинила виробництво Pepsi, 7UP та Mountain Dew у росії. Це зроблено практично через шість місяців після того, як компанія заявила про зупинку продажів та виробництва через вторгнення рф в Україну.

Про це повідомляє інформагентство Reuters у вівторок, 20 вересня. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Кореспондент.

У повідомленні наголошується, що компанія повністю зупинила виробництво після того, як кореспонденти інформагентства відвідали низку супермаркетів, роздрібних магазинів та спортивних залів у Москві та за її межами. Вони виявили пляшки Pepsi з датами виробництва у липні та серпні на заводах у росії. Остання дата виробництва продукту Pepsi – 17 серпня. 

Компанія повідомила у заяві інформаційному агентству, що вона припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up та Mountain Dew у росії. 

“Згодом усі концентрати в росії були витрачені, а виробництво припинено”, – заявив представник PepsiCo 8 вересня. 

Представник компанії зазначив, що це “узгоджується з оголошенням, зробленим у березні 2022 року”. Однак він відмовився коментувати, коли його попросили повідомити оновлену інформацію про продаж та про те, чи були вони зупинені. 

У Reuters додали, що виробництво, що продовжується, означає: газовані напої, як і раніше, широко доступні в низці міст Росії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають