9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Збройні сили вперше провели навчання з модернізованими танками Т-64БМ2 (відео)

На одному з полігонів в Харківській області підрозділи 92-ої окремої механізованої бригади провели ротні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

За сценарієм навчань, військовослужбовці ЗСУ тренувались відбивати наступ противника в Харківській області, Особливість цих навчань – вперше були використані танки Т-64БМ2 для бойової підготовки ЗСУ.

blank

За сценарієм навчань, противник перетнув держкордон з Україною та почав рухатись в напрямі до стратегічно важливих об’єктів.

Після отримання бойового наказу та розвідданих наші військові висунулись в заданий район, в складі ротної тактичної групи з приданими танковим, артилерійським та зенітним підрозділами.

Після прибуття в заданий район наші військові почали знищувати противника за допомогою усього наявного озброєння – танки Т-64БМ2, бронетранспортери БТР-4Е, самохідні гармати 2С1 “Гвоздика”.

blank

Щоб провести ці навчання було задіяно до 150 військовослужбовців та “десятки одиниць бойової та спеціальної техніки”. Для прикриття бойових порядків наших військ було задіяно як мінімум один ЗРК малої дальності “Стріла-10”.

Останні новини:

Зараз читають