9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Завод дентальних імплантів у Дніпрі здатний виробляти найдрібніші деталі для хірургії, авіабудування та інших галузей

У Дніпрі ввели в експлуатацію завод ABM Technology. Підприємство оснащене за останнім словом техніки та є одним з найсучасніших в Україні та світі.

Основний напрямок ABM Technology – виробництво дентальних імплантатів Bauer`s Implants, а також інших дрібних медичних виробів, де потрібна висока точність, чистота виробництва й сучасний європейський підхід. Але крім партнерів з галузі медицини з заводом також співпрацюють авіабудівники, автобудівники, виробники годинників. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “МОСТ-Днепр“.

ABM Technology може виробляти будь-які деталі високої точності та максимальної складності розміром до 20 мм.

Виробничу потужність заводу представляють верстати ЧПУ – високоточні, керовані комп’ютером пристрою, які дозволяють різати і обробляти різні матеріали. Це обладнання дає можливість випускати деталі, до яких висуваються суворі вимоги точності розмірів і допусків. На ABM Technology використовуються верстати однією з провідних японських фірм з виробництва автоматизованих виробничих систем – TSUGAMI.

Завод ABM Technology планувався як виробництво дентальних імплантатів. Однак наші верстати можуть виробляти великий асортимент продукції. Виходячи з цього, ми почали розглядати й інші варіанти навантаження устаткування крім основного напрямку.

Ми можемо виробляти, і виробляємо всілякі імплантати, які використовуються в травматології, гвинти для остеосинтезу, а також деталі необхідні для авіагалузі, автомобілебудування, виробництва годинникових механізмів. Тут ми обмежені тільки технічними можливостями верстата, – сказав директор з виробництва ABM Technology Вадим Возняк.

Максимальний діаметр прутка, який може використовуватися на верстаті заводу – 20 мм. Все, що відповідає цій характеристиці, може проводитися на ABM Technology. На підприємстві працюють з різноманітними матеріалами, такими як титан, пластик, різні сплави з металу.

Високопрофесійний колектив заводу здатний виготовити будь-який виріб: від ідеї і до упаковки.

На заводі відзначають: широкі можливості заводу забезпечуються не тільки сучасним високоточним обладнанням, а й високою кваліфікацією співробітників. На підприємстві працюють всі фахівці, необхідні для здійснення повного виробничого циклу: конструктори, програмісти, технологи.

Без високого рівня кваліфікації наших співробітників будь-яка машина була б марною. Щоб обладнання працювало правильно, потрібно дати йому вступні, правильно запрограмувати. Тут важлива робота операторів, які працюють на верстатах і можуть виробляти деталі опрацьовані конструктором. Програміста, який прописав, як повинен ходити інструмент в процесі обробки, щоб отримати потрібну деталь. Технолога, який добирає інструменти, режими. Не можна сказати, що ми просто купили дороге обладнання, яке дозволяє виробляти широкий асортимент виробів. Важливий добре підготовлений, навчений, кваліфікований персонал, якому ці завдання під силу, – сказав Вадим Возняк.

Завод може виготовити будь-яку деталь, яку зажадає замовник, спираючись на його креслення або навіть просто задумку.

 Ми можемо зробити будь-який виріб на основі ідеї: зробити креслення, написати програму для верстата, підібрати інструмент і зробити деталь. Тобто, здійснюємо виробництво від розробки і до упаковки, – зазначив Вадим Возняк.

На сьогоднішній день завод здатний виробляти близько 50 тис. одиниць різних виробів на місяць. Це – стартові обсяги. У планах – збільшення потужностей пропорційно запитам.

ABM Technology націлений на нові цікаві завдання та готовий змагатися з європейськими підприємствами.

Останні новини:

Зараз читають