9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 22 Січня, 2021

Завод дентальних імплантів у Дніпрі здатний виробляти найдрібніші деталі для хірургії, авіабудування та інших галузей

 • У Дніпрі ввели в експлуатацію завод ABM Technology. Підприємство оснащене за останнім словом техніки та є одним з найсучасніших в Україні та світі.

  Основний напрямок ABM Technology – виробництво дентальних імплантатів Bauer`s Implants, а також інших дрібних медичних виробів, де потрібна висока точність, чистота виробництва й сучасний європейський підхід. Але крім партнерів з галузі медицини з заводом також співпрацюють авіабудівники, автобудівники, виробники годинників. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “МОСТ-Днепр“.

  ABM Technology може виробляти будь-які деталі високої точності та максимальної складності розміром до 20 мм.

  Виробничу потужність заводу представляють верстати ЧПУ – високоточні, керовані комп’ютером пристрою, які дозволяють різати і обробляти різні матеріали. Це обладнання дає можливість випускати деталі, до яких висуваються суворі вимоги точності розмірів і допусків. На ABM Technology використовуються верстати однією з провідних японських фірм з виробництва автоматизованих виробничих систем – TSUGAMI.

  Завод ABM Technology планувався як виробництво дентальних імплантатів. Однак наші верстати можуть виробляти великий асортимент продукції. Виходячи з цього, ми почали розглядати й інші варіанти навантаження устаткування крім основного напрямку.

  Ми можемо виробляти, і виробляємо всілякі імплантати, які використовуються в травматології, гвинти для остеосинтезу, а також деталі необхідні для авіагалузі, автомобілебудування, виробництва годинникових механізмів. Тут ми обмежені тільки технічними можливостями верстата, – сказав директор з виробництва ABM Technology Вадим Возняк.

  Максимальний діаметр прутка, який може використовуватися на верстаті заводу – 20 мм. Все, що відповідає цій характеристиці, може проводитися на ABM Technology. На підприємстві працюють з різноманітними матеріалами, такими як титан, пластик, різні сплави з металу.

  Високопрофесійний колектив заводу здатний виготовити будь-який виріб: від ідеї і до упаковки.

  На заводі відзначають: широкі можливості заводу забезпечуються не тільки сучасним високоточним обладнанням, а й високою кваліфікацією співробітників. На підприємстві працюють всі фахівці, необхідні для здійснення повного виробничого циклу: конструктори, програмісти, технологи.

  Без високого рівня кваліфікації наших співробітників будь-яка машина була б марною. Щоб обладнання працювало правильно, потрібно дати йому вступні, правильно запрограмувати. Тут важлива робота операторів, які працюють на верстатах і можуть виробляти деталі опрацьовані конструктором. Програміста, який прописав, як повинен ходити інструмент в процесі обробки, щоб отримати потрібну деталь. Технолога, який добирає інструменти, режими. Не можна сказати, що ми просто купили дороге обладнання, яке дозволяє виробляти широкий асортимент виробів. Важливий добре підготовлений, навчений, кваліфікований персонал, якому ці завдання під силу, – сказав Вадим Возняк.

  Завод може виготовити будь-яку деталь, яку зажадає замовник, спираючись на його креслення або навіть просто задумку.

   Ми можемо зробити будь-який виріб на основі ідеї: зробити креслення, написати програму для верстата, підібрати інструмент і зробити деталь. Тобто, здійснюємо виробництво від розробки і до упаковки, – зазначив Вадим Возняк.

  На сьогоднішній день завод здатний виробляти близько 50 тис. одиниць різних виробів на місяць. Це – стартові обсяги. У планах – збільшення потужностей пропорційно запитам.

  ABM Technology націлений на нові цікаві завдання та готовий змагатися з європейськими підприємствами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.Про це повідомила пресслужба заводу...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних і одного «туристичного магніту».

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національна гвардія продовжує розбудовувати інфраструктуру для гелікоптерів Airbus (відео)

  Авіабаза Національної гвардії України оновлює інфраструктуру під гелікоптери Airbus – будуються нові ангари для розміщення авіаційної техніки військової частини.

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на трасі загальною протяжністю 20,2 км...

  Зараз читають

  Резервісти Операції об’єднаних сил отримали новітні ПТРК “Стугна-П” (відео)

  Збройні сили України продовжують нарощувати можливості зі знищення бронетехніки противника на Півдні України.Передає Національний...

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...