9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

З 26 грудня 2019 року вводиться в обіг пам’ятна монета «КрАЗ-6322 “Солдат”»

З 26 грудня 2019 року в обіг вводиться пам’ятна монета «КрАЗ-6322 “Солдат”», присвячена одній з найвідоміших вантажівок виробництва Кременчуцького автомобільного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційний сайт Національного банку України.

Монета присвячена багатоцільовому повнопривідному автомобілю, призначеному для транспортування особового складу, різних вантажів військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил ООН.

Автомобіль КрАЗ-6322 “Солдат” – базовий автомобіль Збройних Сил України, може використовуватися як баластний тягач для транспортування літаків на аеродромах, артилерійських систем тощо. Він має виняткові характеристики із прохідності, маневреності та швидкості в надскладних природно-кліматичних і дорожніх умовах.

Роздрібна ціна монети – 10 гривень.

blank

На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України (праворуч на дзеркальному тлі), під яким напис УКРАЇНА; на матовому тлі – стилізоване креслення автомобіля у двох ракурсах; зазначено номінал 10/ГРИВЕНЬ (унизу); рік карбування монети 2019 (ліворуч на дзеркальному тлі); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).

blank

На реверсі монети зображено автомобіль КрАЗ-6322 “Солдат”, який рухається вгору, залишаючи слід шин; угорі напис КРАЗ-6322/“СОЛДАТ”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають