9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Яка постільна білизна тепер буде в купейних вагонах (фото)

“Укрзалізниця” хоче провести експеримент в пасажирських поїздах – дозволити пасажирам протестувати різні комплекти білизни і проголосувати за найзручніший

ПАТ “Укрзалізниця” замінить понад 580 тис. Комплектів постільної білизни для пасажирських поїздів. Про це повідомила прес-служба компанії.

Причому перші 92 тис. комплектів постільної білизни і 1,1 тис. матраців залізниці вже отримали. Ще повинні поставити 28 тис. зимових і 18 тис. літніх ковдр і понад 19 тис. матраців.

У 2017 році “Укрзалізниця” планує масово замінювати подушки, ковдри і матраци на більш зручні для користування, відійти від “радянських” стандартів і ввести нові, з урахуванням сучасних матеріалів і технологій.

Тому компанія організувала зустріч з 14 виробниками, які представили комплекти постільної білизни, подушки, матраци, ковдри, рушники, простирадла та інші текстильні вироби, призначені для пасажирських вагонів.

Час оновлюватися, відмовлятися від використання в поїздах пір’яних подушок і іншого застарілого знімного інвентарю. Проект відповідного наказу вже на розгляді в Міністерстві інфраструктури України. Ми розраховуємо до березня отримати узгодження на оновлення стандартів і зробити 2017 роком масового оновлення – заявив під час виставки директор з пасажирських перевезень і сервісу “Укрзалізниці” Ігор Романків.

Він також повідомив, що хоче розширити експеримент: “попросимо у виробників надати кілька комплектів білизни для експерименту за участю пасажирів, проведемо анкетування і дізнаємося, які саме комплекти сподобалися пасажирам більше”.

У 2016 році “Укрзалізниця” купила більше 230 тис. Нових постільних комплектів, понад 40 тис. Ковдр і понад 31 тис. Матраців. Вони надійшли в 76 поїздів міжнародного і внутрішнього сполучення. В першу чергу нову білизну отримали фірмові поїзди підвищеної комфортності категорій “Нічний експрес” та “Нічний швидкий”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають