9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Як розвиватимуть туризм на Буковині у 2020 році

Своїм розпорядженням від 11 січня 2020 року Сергій Осадчук, голова Чернівецької ОДА, затвердив план заходів комплексної програми розвитку туризму до 2020 року та порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на ці заходи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на acc.cv.ua.

Зокрема, у 2020 році на розвиток туризму області з обласного бюджету виділили мільйон гривень. З них 100 тисяч мали використати на організацію та проведення фестивалю “Маланка-фест”.

Згідно затвердженого плану заходів цього року туристичну Буковину представлятимуть на міжнародних туристичних виставках у Києві (двічі), Львові та Берліні. На організацію участі наших делегацій у цих виставках передбачили з обласного бюджету майже 250 тисяч гривень.

Ще понад 200 тисяч гривень обласний бюджет віддасть на проведення вже традиційного фестивалю “Любіть Буковину, бо вона того варта”, який проведуть у серпні та створення на території проведення фестивалю туристично-рекреаційної інфраструктури.

У квітні 2020 року в Чернівцях проведуть ХV Буковинський туристичний ярмарок. З обласного бюджету на його проведення передбачили 47 тисяч гривень. А 110 тисяч гривень бюджетних грошей витратять на промо-тур Буковиною для міжнародних туристичних фірм, який планують провести у травні цього року.

Крім того, майже 200 тисяч гривень з обласного бюджету підуть на розробку і видання туристичних карт, схем, путівників, брошур, буклетів, книг, фільмів, відеороликів для презентації Чернівецької області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають