9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Виготовлення вивісок і табличок з металу та дерева від Мануфактури Жаккара (відео)

Українська компанія “Мануфактура Жаккара“, що розташована в Києві, займається виготовленням вивісок та табличок з різних матеріалів, а також виконує різноманітні роботи з різки металів або деревини за допомогою власного обладнання.

Компанія оперує верстатами з ЧПУ, CO2 лазерами та твердотіловими лазерними граверами. На сучасному обладнанні компанії працюють співробітники з вищою технічною освітою, які мають великий досвід роботи на верстатах з ЧПУ та лазерах.

До верстатного парку компанії входять:

  • Гравірувально-фрезерний верстат JCC 6090 з робочим полем 600 мм * 900 мм, Z = 200 мм і шпинделем 2,2 кВт дозволяє виконувати високоточні роботи з широкого спектра матеріалів. Верстат з ЧПУ JCC 6090 може обробляти матеріали підвищеної твердості (в тому числі м’які метали). На верстаті JCC 6090 встановлена ​​система ЧПУ DSP, що дозволяє проводити обробку матеріалів на великих швидкостях зі збереженням заданої точності. Ще однією незаперечною перевагою верстата JCC 6090 є можливість встановити на верстат поворотну 4 вісь. Установка 4 осі дозволяє обробляти на верстаті 4D об’єкти. Верстат з ЧПУ JCC 6090 знаходить широке застосування у виробництві зовнішньої реклами, гравірування по дереву, гравірування по пластику, фрезерування по м’яких металів. Гравірувально-фрезерний верстат з ЧПУ JCC 6090 виготовлений з високоякісних комплектуючих Німецького і Тайванського виробництва.
  • Універсальний лазерний гравер JCC 1610 є найбільшим представником з сімейства лазерів JCC, представлених в «BOXовому» виконанні. Тобто даний лазер виконаний у вигляді готового до промислового використання закінченого рішення. Відмінною особливістю JCC 1610 є встановлений вже в базовій версії лазерний випромінювач потужністю 100 Вт і професійна система охолодження. Дані опції дозволяють виробляти лазерну різку і лазерне гравіювання на максимальних швидкостях не побоюючись перегріти лазерний генератор. У лазері JCC 1610 передбачена можливість різати та гравірувати матеріали значно більші робочого поля лазера. При робочому полі 1600 * 1000 мм лазер дозволяє робити різання матеріалів шириною 1600 мм посегментно по 1000 мм (переставляючи матеріал на робочому столі). Для більш точного позиціонування лазерний гравер JCC 1610 оснащений лазерним цілевказанням початкової координати та зони різання. Лазерний гравер JCC 1610 – професійне обладнання, здатне працювати в режимі 24/7.
  • Верстат з ЧПУ JCC 2030 є найбільшим верстатом, виробництва компанії JCC, який доступний на українському ринку. Широкоформатний гравірувальний фрезерний верстат з ЧПУ JCC 2030 має робоче поле 2000 мм * 3000 мм і хід по координаті Z = 200 мм. Таке величезне робоче поле дозволяє виробляти криволінійний розкрій, фрезерування і 3D обробку листових матеріалів 2 на 3 метри. Велике робоче поле верстата дозволяє значно економити матеріал (відсутня необхідність крою матеріалу під поле верстата), а також значно скоротити час виконання замовлення. На широкоформатний верстат з ЧПУ JCC 2030 встановлений потужний шпиндель 5,5 кВт з регульованою частотою обертів від 0 до 24000 об/хв. Це дозволяє верстату JCC 2030 проводити обробку твердих порід дерева, МДФ, фанери, композитних панелей на великих швидкостях, а лита чавунна станина JCC 2030 забезпечить максимальну точність обробки. Управляється верстат JCC 2030 за допомогою системи ЧПУ DSP, алгоритми якої забезпечують якісну і швидку обробку матеріалів, включаючи 3D обробку.
  • Волоконний лазерний гравер JCC F-20 B є найбільш досконалим на цей час послідовником твердотільної лазерної системи. Лазерний гравер JCC F-20 B має цілу низку переваг, що сприяють його широкому застосуванню: тонко настроюється термічний вплив на матеріал, найвища стійкість нанесеного малюнка до всіх видів впливу, висока швидкість гравіювання, можливість наносити фото з великою роздільною здатністю. При гравіруванні на лазері JCC F-20 B можна отримувати різні ефекти, змінюючи частоту і силу випромінювання лазера. На нержавіючій сталі та титані можливо домогтися гравіювання в кольорі. За допомогою лазера JCC F-20 можна наносити гравіювання на: металах і сплавах будь-якої твердості, пофарбованій і лакованій поверхні, спеціальні самозклейні плівки, пластики. Завдяки встановленій на лазерні гравери з поворотною осою можливе нанесення лазерного гравірування на тіла обертання (гравірування кілець, гравірування металевих келихів).

Завдяки сучасному обладнанню компанії, вона здатна виготовляти як плоскі, так і 3D вивіски з об’ємними елементами за макетами замовників. Компанія також виробляє металеві таблички, що є одними з найнадійніших видів рекламних конструкцій.

Що стосується лазерного різання металу (лазерная резка металла), то тут компанія “Мануфактура Жаккар” використовує тільки якісне і сучасне обладнання для лазерного різання металу і здатна виконати складні завдання та задовольнити потреби вимогливих замовників.

На фрезерному обладнанні компанії можливо виробляти фрезерування, розкрій і 3D обробку фанери, акрилу, полікарбонату, композиту. На сучасних лазерах можна робити розкрій і гравіювання пластиків, дерева і проводити гравіювання на будь-яких матеріалах за побажанням замовника. Компанія може виконати як замовлення на одиничні види продукції, так і запустити масове виробництво необхідного зразка. Зазначимо, що саме масове виробництво здатне зекономити замовнику кошти й при цьому отримати більше готової та якісної продукції.

Потужності компанії “Мануфактура Жаккар” розташовані в Солом’янському районі Києва на вулиці Полковника Шутова 16. Компанія має необхідні контакти з електронною поштою та телефонами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають