9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Вулиці Миколаєва повністю обладнають LED-освітленням

Київська компанія Ava Tech буде займатися обладнанням LED-освітлення вулиць в Миколаєві в розстрочку на 3 роки, щоб повністю обладнати місто новими світлодіодними світильниками.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на НікВісті.

Заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук розповів в ході презентації про те, що світлодіодне освітлення має ряд переваг, головне з яких – це споживання електроенергії в 2,5 рази менше, ніж звичайне, і відповідно в 2 рази більше економії.

Коли ми займаємося проектом енергозбереження, ми дивимося абсолютно на всі сфери, здатні дати в цьому хоч якийсь результат, це і утеплення будівель, і заміна на більш енергоефективні котли та також це вуличне освітлення. Вивчивши досвід українських міст, ми зрозуміли, що деякі з них, просунуті, припустимо Житомир, планують перейти повністю на світлодіодне освітлення. Ми хоти почати цю роботу і вивчаємо ринок, щоб в Миколаєві з’явилося світлодіодне освітлення, яке споживає як мінімум в 2,5 рази менше електрики, дає більше світла і економії, ну і взагалі місто стане набагато світліше, – резюмував Олександр Омельчук.

Співзасновник компанії Ava Tech, Артем Чугунов зазначив, що Миколаїв може стати першим містом, повністю обладнаним світлодіодним освітленням в Україні і навіть в Європі.

Миколаїв потенційно цікавий місто, так як може стати першим містом, повністю обладнаним світлодіодним освітленням в Україні. І не тільки в Україні, але і в Європі, – прокоментував Артем Чугунов.

За словами мера міста Олександра Сенкевича, даний проект стане початком чогось хорошого і великого в Миколаєві.

Мені дуже сподобалося сьогоднішній захід. Я вважаю, що це початок чогось хорошого і великого в Миколаєві, сьогодні це була просто презентація, за цією презентацією буде слідувати велика кількість робіт, де потрібно провести стратегію, плани, ну і, власне кажучи, фінансування. Я впевнений, що якщо буде техніка, економічне обґрунтування всього цього процесу на гідному рівні, депутати підтримають цей процес, – заявив міський голова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають