9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Всесвітньо відомий виробник спортивного обладнання «Head» зареєстрував своє підприємство на Вінниччині

У Вінницькій області австрійська компанія «Head» зареєструвала підприємство, яке виготовлятиме спортивний інвентар.

Про це 10 вересня повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час наради, передає Вiнниця.info.

На минулому тижні в області зареєструвала підприємство компанія «Head» – всесвітньо відомий виробник спортивного обладнання, який славиться виробництвом гірських лиж і оснащення для тенісу. У Вінницькій області «Head» випускатиме кріплення для лиж та інший спортивний інвентар, – сказав В. Коровій.

Інвестиційний проект компанії Head у місті Вінниця складає 80 млн євро. Він розрахований на три етапи. Протягом 2019-2020 років буде збудований найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення). Кількість нових робочих місць складе на початковому етапі близько 300, а з 2022 року під час розширення виробництва орієнтовна кількість нових робочих місць має досягти 1000 осіб.

Завод з виробництва спортивного інвентаря розмістять у Вінниці.

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваним в світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають