9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Вперше за близько 50 років для відвідувачів відкрили Свірзький замок

У суботу, 20 жовтня, усередині Свірзького замку, що в Перемишлянському районі, вперше за близько 50 років відбулася виставка. Вона проходитиме до кінця листопада і стосуватиметься історії замку. Досі замок був закритий для відвідувачів через непристосованість приміщень під мистецькі проекти.

Як повідомила ZAXID.NET програмна директорка культурного центру «Замок Свірж» Анастасія Камалдінова, на виставці представлять картини, фотографії та інсталяції, що стосуються історії замку. Над цією виставкою працювали музикант та дизайнер Павло Гудімов, художник Володимир Костирко, зберігачка фондів Львівського музею історії релігії Світлана Тимків та Анастасія Камалдінова.

Ми показуємо замок таким, яким він є сьогодні, лише вибудовуючи експозицію в старих стінах. Замок привідкриває свої двері та ділиться потаємним. Це дійство — прогулянка замком у невеликих групах з дослідниками, які знають замок і всі його таємниці, — зазначила кураторка проекту, історикиня ​Наталія Матлашенко​.

Виставку відкрили 20 жовтня об 11:00. Після цього експозиція працюватиме з 11:00 до 17:00 протягом четверга-неділі до кінця листопада. Відвідати виставку можна буде лише за попереднього запису у екскурсійну групу за телефоном 096-721-88-68.

Подію організувала Спілка архітекторів України за грантові кошти Українського культурного фонду. У рамках цього гранту вкінці листопада також відбудеться презентація проекту ревіталізації Свірзького замку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають