9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Восени на борту літаків МАУ може з’явиться супутниковий інтернет

Розгляд постанови Кабінету міністрів, яка дозволить запустити супутниковий інтернет на борту літаків Boeing 777-200ER, відбудеться не раніше вересня 2018 року.

Про це повідомили в авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, передає Економічна правда.

Після поповнення флоту новим для України типом повітряного судна – Boeing 777-200ER – авіакомпанія МАУ планувала запровадити для пасажирів нову послугу – супутниковий інтернет на борту, – розповіли в МАУ.

Для легальної роботи обладнання, яке встановлене на літаку, авіакомпанії потрібно було отримати дозвіл на використання частот у діапазоні 14-14,5 ГГц.

Це виявилося досить складною та довготривалою процедурою, оскільки раніше жоден з українських перевізників не надавав клієнтам такої послуги, а тому вітчизняне законодавство не передбачало надання подібних дозволів та потребує адаптації до сучасних європейських стандартів, – заявили в компанії.

Компанія ініціювала зміни до “Плану використання радіочастотного ресурсу України” та подала відповідні звернення до профільних державних установ.

Ініціатива МАУ була підтримана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Українським державним центром радіочастот, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації та іншими державними користувачами радіочастотного ресурсу, – повідомили в МАУ.

З метою адаптації галузевого законодавства та забезпечення можливості надавати пасажирам послугу супутникового інтернету на борту наразі готується проект постанови Кабінету міністрів. Подання документу на розгляд уряду планується у вересні поточного року, – повідомили в “Міжнародних авіалініях України”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають