9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

ВМС України провели масштабні навчання морської авіації

Масштабні навчання морської авіації Збройних сил України відбулися у Миколаївській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Морська авіаційна бригада завершила льотно-тактичні навчання, в рамках яких п’ять днів відпрацьовувала різні сценарії застосування підрозділів під час забезпечення дій сил ВМС.

Повідомляється, що до навчань залучили майже весь особовий склад частини, вертольоти Мі-14, Мі-8МСБ-В та військово-транспортні літаки Ан-26.

Екіпажі вдосконалювали льотні навички, проводили польоти у зоні й по колу, відпрацьовували надання невідкладної допомоги.

blank
Вертоліт Мі-14 та бронетранспортер БРДМ-2. Фото: АрміяInform

«Коли визначили, де перебуває «постраждалий», наш підрозділ відпрацював десантування по-штурмовому на воду з висоти 3 метрів моторного човна і рятувальників», — розповів начальник рятувально-пошукової десантної групи морської авіабригади лейтенант Євген Дрьомін.

Під час відпрацювання другого варіанта, коли рятували групу осіб за інших умов, з літака Ан-26 скинули рятувальні плавзасоби, а парашутно-десантним способом — фахівців рятувальників.

Одне з головних завдань, яке відпрацювали підрозділи забезпечення бригади, — розгортання по тривозі й підготовка аеродрому до приймання авіатехніки.

Додатково організація повноцінного польового табору з командним пунктом, місцями для їди, відпочинку тощо.

Відзначається, що кульмінацією навчань для морських авіаторів став пошук і відстеження субмарини противника з наступним нанесенням бомбового й торпедного ударів.

Відпрацювали й елементи перевезення та десантування у заданий район сил морської піхоти.

Підрозділи окремого розвідувального батальйону на вертольотах Мі-8МСБ виконали перекидання у визначений район, де морпіхи взяли під контроль місцевість, організували оборону та провели розвідку.

«Найважливішим завданням морських піхотинців було забезпечення приймання вантажів з транспортного літака Ан-26», — підкреслюють військові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають