9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

ВМС України отримають перший тральщик класу Sandown до кінця року

Військово-Морські Сили Збройних сил України очікують надходження першого британського тральщика класу Sandown до кінця поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Командувач ВМС України контрадмірал Олексій Неїжпапа, у своєму зверненні до особового складу з нагоди початку нового навчального року повідомив, що до кінця 2022 року, флот планує отримати перший тральщик-шукач мін класу Sandown.

«До кінця року плануємо отримати перший протимінний корабель класу Sandown»,- сказав Олексій Неїжпапа.

blank
Мінний тральщик типу Sandown. Фото: Naval Technology

Нагадуємо, що Військово-Морські Сили України отримають два тральщики-шукачі мін, які передадуть зі складу ВМФ Великої Британії.

Кораблі надійдуть до складу національного флоту після повної ревізії, ремонту, модернізації, а також додаткового оснащення та відповідної підготовки особового складу ВМС України.

Домовленість зафіксували у Меморандумі про реалізацію проєктів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та Військово-Морськими Силами України.

Для потреб національного флоту придбають протимінні кораблі типу Sandown, що увійшли до складу британського флоту у період з 1989 по 2001 роки.

blank
Фото: АрміяInform

Короткі технічні характеристики кораблів:

Водотоннажність: 450 тонн (повна)
Довжина: 52,6 метрів
Ширина: 10,5 метрів
Осадка: 2,4 метрів
Швидкість:
до 13 вузлів на дизельній силовій усновці
• до 6,5 вузлів на електричній

Екіпаж: 34 осіб
Озброєння: 30-мм бойовий модуль та три кулемета калібром 12,7 мм
Спеціальне обладнання: автоматизована система управління протимінними діями Atlas Elektronik IMCMS

У листопаді Військово-Морські Сили України почали формування екіпажів для майбутніх тральщиків. Тоді розпочався відбір кандидатів з-поміж військовослужбовців та військовозобов’язаних запасу для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб рядового та старшинського складу.

Останні новини:

Зараз читають