9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Визначено пріоритетні галузеві напрями інноваційної діяльності України на 2017-2021 роки

Уряд деталізував 8 середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки.

Відповідну постанову – про визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки – було прийнято на засіданні Кабміну 18 жовтня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Fin.Org.UA.

Цим переліком галузевих пріоритетів ми деталізуємо середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Це дозволить центральним органам виконавчої влади спрямувати фінансові ресурси саме на ті напрямки, які забезпечать інноваційний розвиток економіки, – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Зокрема, постановою були уточнені наступні напрямки:

  • Освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії.
  • Освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, озброєння та військової техніки.
  • Освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх обробки і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій.
  • Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу.
  • Впровадження нових технологій і обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.
  • Широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього середовища.
  • Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.

Нагадуємо, що середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки були затверджені постановою КМУ від 28 грудня 2016 року № 1056.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають