9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Вирощену на Херсонщині стерлядь випустять в Київське та Каховське водосховища

Херсонську стерлядь почнуть вирощувати в Київському та Каховському водосховищах.

Вирощену на Херсонщині стерлядь планують «поселити» вже в цьому році в Київському та Каховському морях, а також у пониззі Дніпра.

Даний проект проходить обговорення в Держрибагентства України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.ua.

Повідомляється, що стерлядь з успіхом розводять під Херсоном на виробничо-експериментальному рибоводне заводі імені Степана Артющик починаючи з 2010 року, на якому в 2018 році планують випуск 1,5 мільйона сеголетков цього виду риби. Передбачається, що при відповідному фінансуванні з держбюджету, по 50 тисяч особин можна буде випустити в кожне з названих водосховищ.

Директор цього експериментального підприємства Віталій Плугатар заявив, що досвід зариблення стерляддю Київського моря вже проводився в 2010-2011 роках. З тих пір риба підросла і нерідко виловлюється місцевими рибалками.

На його думку, вирощування стерляді перспективно для України, більш ніж севрюги і осетра, так як цей вид риби на відміну від друге, не спливає з Дніпра, в той час як останні стають здобиччю болгарських, румунських і турецьких браконьєрів у Чорному морі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають