9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Вінницький навчальний заклад підготує для ізраїльської компанії 500 гранувальників алмазів

Нові кадри для компанії ізраїльської алмазовидобувної корпорації COL CUTTING, яка має виробничі потужності в декількох країнах світу, підготує Вінницький центр професійно-технічної освіти №1.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «День».

Директор закладу Валерій Дяків каже, що договір про підготовку виробничих кадрів передбачає навчання 500 гранувальників алмазів, перші 50 з них почнуть освоювати «ази» обробки коштовностей вже в наступному навчальному році.

У червні розпочнеться набір перших двох груп майбутніх гранувальників алмазів. На річний курс навчання візьмемо 50 повнолітніх осіб з базовою загальною середньою освітою, – розповідає Валерій Дяків. – Вчитися учні будуть по дуальній системі професійної освіти. Теоретичну частину опановуватимуть в центрі профтехосвіти, який має ліцензію на підготовку гранувальників, а практичні навички отримають безпосередньо на виробництві компанії-замовника під керівництвом їх фахівців. Після отримання спеціальності випускники навчального закладу зможуть працювати як в Україні, так і на закордонних підприємствах корпорації, причому з гарною заробітною платою.

Директор додав, що власники компанії в перспективі розглядають можливість створення у Вінниці центру з обробки алмазів і діамантів, оскільки місто розташоване в центрі України й має хороше транспортне сполучення з країнами Європи.

Останні новини:

Зараз читають