Військові аеродроми отримують вітчизняне світлосигнальне обладнання

6223
 • Вітчизняна система світлосигнального обладнання «Фотон» успішно завершила державні випробування та вже встановлена на трьох військових аеродромах.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Новинка вже була випробувана і на міжнародних навчаннях “Чисте небо – 2018”, що відбувались у жовтні 2018-го року.

  Тоді закордонні колеги відзначили ефективність нової системи, що поки є єдиною у світі повністю виготовленою зі світлодіодних ламп.

  Під нове обладнання вже розпочалась підготовка льотчиків-курсантів, для чого були створені нові посібники, які вже направлені до військових навчальних закладів у Харкові та Василькові.

  — Для того, аби курсанти готувались до роботи із новим обладнанням, ми підготували відповідні книги із усіма нюансами та розрахунками «Фотону», — коментує провідний спеціаліст командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков. — Ці посібники вже направили до навчальних закладів Харкова та Василькова, де готують відповідних фахівців. На сучасному етапі технічного розвитку світлосигнальних систем, «Фотон» — найперспективніший варіант. Система дозволяє льотчику візуально бачити летовище на відстань за сорок кілометрів. При цьому комплекс є ще й досить мобільним.

  Нині планується постачання комплектів обладнання ще й в частини армійської авіації.

  Також на військових аеродромах вже розгорнули три десятки прожекторних станцій українського виробництва.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here