9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Відео: Мешканець Запоріжжя Дмитро Баландін створює у своїй квартирі дерев’яних роботів

Дмитро Баландін із Запоріжжя, Україна, працює оператором будівельного крана, але має вражаюче хобі – він збирає механічних роботів із дерев’яних деталей.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на fshoke.com.

Його так захоплює цей процес, що він навіть спорудив дерев’яний зовнішній протез для себе, одягаючи його кожен раз, коли хоче пограти зі своїми дерев’яними моделями. У роботів є імена – Центуріон, Амазонанд і Кід, всі вони знаходяться в квартирі Дмитра у Запоріжжі. В інтерв’ю Reuters Баландін повідомив, що у нього пішло 18 місяців на те, щоб зібрати трьох роботів, що складаються із 1750 деталей.

Всі деталі він особисто вирізав з дерева, при цьому взагалі не використовував креслення і свідомо не проектував кожну деталь, а просто вирізав їх по ходу справи, у процесі складання чергового робота. Дмитро Баландін говорить, що хотів би будувати металеві моделі, але це, на жаль, неможливо зробити у його маленькій квартирі. Він із задоволенням періодично грає своїми роботами, як дитина грає із лялькою чи конструктором Лего, а також сподівається, що Центуріон, Амазонанд і Кід будуть продемонстровані публіці на місцевих виставках і в галереях.

Дерев'яні роботи українського винахідника

Українець змайстрував цілу родину дерев'яних роботів! Дивіться, яке незвичне хобі має Дмитро Баландін із Запоріжжя

Опубліковано DW українською Неділя, 23 липня 2017 р.

Останні новини:

Зараз читають