9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Відділення Нової Пошти у великих містах прийматимуть вторсировину

“Нова Пошта” поширює практику зі збору вторинної сировини на відділення Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави.

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

На першому етапі збір вторсировини буде запущений у всіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави. Після аналізу результатів такого нововведення, у компанії розглянуть можливість подальшого розширення даної практики на всі інші відділення компанії.

Компанія залишить два бокси у своїх відділеннях: один для макулатури та гофрокартону, і один для всього поліетилену, без поділу на кольоровий і прозорий.

Глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які забирають у нас вторинну сировину. Це зроблено для спрощення процесу сортування, яке здійснюють наші клієнти, – відзначають в компанії.

Нагадаємо, що “Нова Пошта” у квітні-липні цього року провела пілотний проект зі збору пакування в десяти відділеннях Києва. Клієнти могли залишити коробки й інші пакувальні матеріали в спеціальних боксах для збору вторсировини. За три з половиною місяці було зібрано 4561 кг вторинної сировини на десяти відділеннях, 80% якої становить папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а решта – стретч, бульбашкова плівка та пакети.

Компанія співпрацює з понад 20 українськими підрядниками, які здійснюють подальшу переробку. За десять місяців 2019-го року “Нова Пошта” зібрала майже 1300 тонн вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають