9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

В Україні почали збирати нову модель електромотоцикла GEON ScrAmper (фото)

В Україні почали збирати електромотоцикли GEON ScrAmper, потужністю 22 к.с. Мотоцикл розвиває швидкість до 120 км/год та має запасом ходу у 150 км.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

Над своєю моделлю електромотоцикла GEON ScrAmper дві українські компанії – GEON і EMGo Technology працюють ще з 2017-го року. За основу було взято бензиновий мотоцикл GEON Scrambler 250, у якому встановлено електродвигун з піковою потужністю 15,8 кВт, а також 4-ступінчату коробку передач. Це дає можливість електромотоциклу розганятися до 120 км/год.

Літій-іонна батарея мотоцикла забезпечує запас ходу на одному заряді близько 155 км у міському циклі та 95-105 км у режимі пікового навантаження. Заряджання від 0 до 80% займає 1,5 години, від 0 до 100% – близько 2,5 години.

Перед складанням першої дрібносерійної партії GEON ScrAmper розробники врахували досвід експлуатації двох поколінь електромотоцикла. Результатом стало виправлення проблем, що виникли в ході випробувань. В даний момент на електробайки існує попереднє замовлення. Вартість моделі GEON ScrAmper становитиме близько $ 5,5 тис.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають