9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Українці вивели на Kickstarter «розумний» пристрій для догляду за рослинами Grovio

blankУкраїнська компанія Techware спільно з Concepter,  запустили кампанію на Kickstarter для збору коштів на Grovio – «розумний» пристрій для догляду за рослинами.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.

Grovio представляє із себе циліндричну колонку вагою в 450 грам і висотою в 30 сантиметрів. За допомогою зарядного пристрою відходить невелика трубка зі спеціальним наконечником, який встановлюється в грунт рослини. Саме Grovio наповнюється водою, а по трубках відбувається її автоматична подача в рослину. На наконечнику трубки вбудовані спеціальні сенсори: завдяки ним Grovio відстежує такі показники, як вологість ґрунту, повітря, температуру і рівень світла. Таким чином, пристрій самостійно поливає рослини і стежить за їх станом.

Кожен день людям потрібно робити багато важливих справ, але це не повинно впливати на беззахисні й уразливі рослини, – коментує Олександр Іванов, засновник Techware.

blankВсього до одного пристрою можна підключити три рослини. Grovio поливає і стежить за їх станом індивідуально. Залежно від умов зовнішнього середовища пристрій самостійно визначає потрібну кількість води. За заявами розробників, одного запасу води вистачить на 45 днів догляду за трьома рослинами.

Коли закінчився запас води або рослини знаходяться в поганих умовах, Grovio відправляє власнику повідомлення в спеціальний додаток Grovio App. У додатку зберігається історія всіх показників рослин. До того ж до Grovio App можна підключити будь-яку кількість пристроїв.

Grovio App працює з популярними голосовими асистентами Amazon Alexa, Apple Siri, Google Home і іншими. Якщо, наприклад, рослині буде не вистачати світла, то Grovio порадить включити світло за допомогою Siri.

Вартість гаджета для трьох рослин складе $ 149, доставка по Україні безкоштовна. Мета кампанії – $75 000, до її закінчення залишилося 37 днів.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають