9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Український електромотоцикл “Дніпро” встановив рекорд швидкості у США (фото)

У штаті Юта (США) на змаганнях Bonneville Speed Week прототип Delfast Dnepr Electric побив рекорд серед мотоциклів класу А-OMEGA, розвинувши швидкість 107,2 миль/год. Це на три милі більше попереднього рекорду.

Про це повідомили в українській компанії Delfast, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Мотоцикл Delfast Dnepr Electric був спеціально розроблений для перегонів в партнерстві з відомим українським виробником мотоциклів “Дніпро”. Модель створена на основі мотоцикла Dnepr Electric.

В оновленій версії поліпшений контролер, встановлений синхронний електродвигун з постійними магнітами з тривалою потужністю 50 кВт і короткочасної 100 кВт, що відповідає 68 і 136 кінських сил. Тяговий інвертор забезпечує вихідну частоту до 1000 Гц, що необхідно для досягнення швидкості обертання електродвигуна 5500 об/хв. Мотоцикл оснащений 36 акумуляторними батареями місткістю 22000 mAH, які забезпечують напругу живлення інвертора близько 800 вольтів.

blank

Пілот байка – Сергій Малик, український гонщик і багаторазовий чемпіон, вже раніше вже перемагав на змаганнях в Бонневіллі у 2017 та 2018 роках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають