9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Український стартап Poptop.fm залучив 120 000 фунтів на розвиток бізнесу в Британії

blankУкраїнський стартап Poptop.fm, який розробляє платформу для пошуку виконавців, залучив 120 000 фунтів стерлінгів для розвитку бізнесу у Великобританії. Інвестиції в розмірі 100 000 фунтів стерлінгів надав британський Finance for Business North East Proof of Concept Fund, керований Northstar Ventures, а решту коштів надійшли від ангельського інвестора.

Раунд став третім етапом фінансування компанії, більшість акцій в якій як і раніше контролюють засновники. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Poptop.fm дозволяє користувачам знайти музикантів, DJ-їв і інших професіоналів зі сфери розваг, замовити кейтерінг та інших організаторів свята. Останній рік компанія працює над системою, що дозволяє автоматично підбирати найкращих артистів для клієнтів. Залучені кошти підуть на посилення технічного колективу, який працює над автоматизацією, і розширення команди підтримки клієнтів у Великобританії.

Ми пройшли шлях від« маркетплейса »до автоматізірованнного консьєрж-сервісу. Зараз ми досить добре обробляємо вхідні запити і будуємо сильний продукт по з’єднанню клієнтів і виконавців, – розповів Євген Шестопал.

Всього в команді проекту десять співробітників, включаючи засновників. Українську та британські версії сервісу відвідують більше 200 000 користувачів в місяць. Три чверті з них припадає на англійське підрозділ проекту. «У Британії ми наближаємося до 6 000 нових клієнтів (який планують подія) щомісяця і 4 500 виконавців в каталозі», – уточнює Шестопал.

Впровадження алгоритмів, які дозволяють легше зводити користувачів і артистів, дає можливість проекту працювати ефективніше агентств з пошуку виконавців, використовуючи в сім разів менше менеджерів, ніж у конкурентів. Платформа Poptop ставить користувачам ряд питань про тип заходу, які вони планують. Відповіді потім аналізує алгоритм і передає консьєрж-менеджеру, який остаточно вибирає відповідних артистів і займається підтримкою клієнтів.

Індустрія заходів Великобританії оцінюється в 39 млрд фунтів, але для користувачів, що бажають вибрати артистів самостійно, існує не так багато опцій. Poptop надає клієнтам підтримку і поради без непомірно високих витрат, які зазвичай асоціюються зі сферою організації заходів, – стверджує інвестиційний менеджер фонду Northstar Ventures Річард Чарлі.

Останні новини:

Зараз читають