9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Українські сенсації Tech Today Hub 2017: від анти-дрона до самохідного робота з супер-клешнею (відео)

blankУ Києві 2 березня пройшов Tech Today Hub 2017, на якому показували роботи молодих винахідників.

Захід Tech Today Hub 2017 під слоганом «Молодь. Інновації. Майбутнє »було проведено в Києві 2 березня в центральному офісі компанії Vodafone Україна. Тут були продемонстровані інноваційні технічні розробки від випускників інкубаційній програми Fablab.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Автоцентр.

Проект Gripper 24 – «Промисловий робот» Данило Самірак, 16 років, учень ліцею «Лідер», призер міських олімпіад з математики, фізики, інформаційних технологій. Переможець всеукраїнського конкурсу по авіаракетобудування і робототехніки.

Промислові роботи широко використовуються в автомобілебудуванні (33%), точному машинобудуванні (34%), хімічної промисловості (9%) та інших сферах. Однак висока собівартість виробничої лінії заважає їх масового впровадження в Україні. Я створив упрошенную конструкцію, без редукторів і шестерень. Ноу-хау робота клешня, яка приймає форму предмета. На відміну від зарубіжних аналогів, ціною від 18 до 80 тис. Доларів, з індивідуальними моторами для кожного пальця, в даному випадку використовується тільки один електромотор. Робот Gripper 24 також можна масштабувати. Сьогодні я представляю другий варіант – він удвічі більше, ніж перший, але при цьому з колишніми електромоторами не має втрат в вантажопідйомності.

Проект Anti-drone Віктор Старніков, 15 років, учень ліцею «Лідер», призер міських олімпіад з астрономії.

Переносний зенітно-ракетний комплекс Anti-Drone призначений для перехоплення дронів за допомогою сітки діаметром до 7 метрів. Він складається з тубуса, блоку живлення, запала для твердотопливной ракети і радіопередавача. Останній активує розкриття сітки з ракети в момент підльоту до завислому дрону. На відміну від зарубіжних аналогів – з дальністю дії 50 метрів і вартістю 1500 доларів, комплекс Anti-Drone перехоплює цілі на відстані до 335 м, ціна одного пострілу – 25 доларів. Поки створений прототип, найближчим часом будуть проведені випробування.

Проект Magic Mirror («Магічне дзеркало») Федір Бабулєв, призер Google Hash Code, Таня Боценко і Женя Кравченко – призери олімпіад з математики та фізики.

Magic Mirror – дзеркало XXI століття, яке підключено до Інтернету і має інтерфейс. Воно допомагає вдосконалити денну рутину. Показує час, дату, погоду і розпорядок на день. Фішка, над якою ми працювали три місяці – віртуальний гардероб. Це своєрідний персональний стиліст, який показує на кольоровому екрані, який одяг найбільш доречна в даний момент. У дзеркалі є камера, яка за допомогою голосових команд (через додаток в смартфоні) сканує людину, а потім видає свої рекомендації на екран.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають