9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У київських ресторанах та ТРЦ з’являться смарт-столи української компанії

«Розумні столи» компанії вже можна знайти в Північній Америці, Азії та Європі

Міжнародна інноваційна компанія Kodisoft, що займається виробництвом устаткування і програмного забезпечення, взяла участь на виставці рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Expo-2018. Розробники презентували майбутню розважальну та сервісну функції столів, які з’являться в київських ТРЦ та ресторанах до кінця року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

«Розумний стіл» є по-суті величезним планшетом, який і дозволяє запускати понад 12 програм і додатків, одночасно обмінюватися фотографіями і спілкуватись у соцмережах. На інтерактивному екрані можна одночасно грати, вивчати меню ресторану, робити замовлення. Ресторан, який встановив технологічну новинку замість звичайних столів, може економити на персоналі та розраховути на збільшення кількості відвідувачів.

На думку керівництва Kodisoft, їх остання розробка, над якою працювали без малого чотири роки, здатна істотно вплинути на комунікацію між рітейлом і відвідувачами торгово-розважальних центрів.

Нагадаємо, що «розумні столи» компанії Kodisoft підкорили міжнародний рітейл, принісши команді розробників престижну нагороду в Каннах, а також були представлені на Давосському форумі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають