9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Перша фаза будівництва нового аеропорту Дніпра почнеться у вересні

Перша фаза будівництва нового аеропорту в Дніпрі почнеться вже у вересні 2020 року, одночасно повинні стартувати роботи зі зведення злітно-посадкової смуги та терміналу аеропорту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Уже в вересні зможемо почати першу фазу будівництва нового аеропорту. Щоб оптимізувати терміни будівництва злітно-посадкової смуги, проєкт розбили на дві частини. Тендер на першу фазу буде проходити з серпня по вересень. Оберуть підрядника, який восени виконає підготовчі роботи. Одночасно інвестор DCH візьметься за спорудження терміналу”, – заявив глава Дніпропетровського ОДА Олександр Бондаренко.

За словами Бондаренко, паралельно почнеться міжнародний тендер на другу фазу робіт.

“Оберуть генпідрядника, який зробить основний обсяг робіт з будівництва смуги. Переможця оголосять через три місяці. До того часу буде готовий проєкт, який пройде необхідну експертизу. Підхід до справи, коли всі процеси виконуються паралельно, дозволить нам завершити будівництво в кінці 2022 року”, – додав він.

Також повідомляється, що злітно-посадкову смугу аеропорту Дніпра збудує держави, коштами розпоряджається держпідприємство “Фінінпро”. Смуга буде завдовжки 3200 метрів, з сучасною навігацією і світлосигнальними системами.

За новий міжнародний термінал і VIP-термінал в єдиному комплексі відповідає інвестор — українська промислово-фінансова група DCH.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають